| IonCucu a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj la mana la incheietura, imi dati ceva idei ce sa fie pe mana? Un desen ceva sau vreo inscriptie

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Mă bucur că te-am ajutat :*

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Scrie ceva drăguţ sau desenează-ţi steluţe ceva... :S eşti fată? laughing

| IonCucu explică (pentru oOSaritaOo):

Baiat )))

| oOSaritaOo a răspuns (pentru IonCucu):

Atunci prefă-te că nu ai citit ideea cu steluţe laughing Fă-ţi ceva sexy smug cel mai bine e să te duci la salon şi să-i întrebi pe cei de acolo sau să te uiţi pe net pentru idei. Mie mi se pare mai drăguţ, ca să nu folosesc din sexy, un tatuaj pe picior sau în zona abdomenului, puţin mai jooos... smugbatting eyelashes

| IonCucu explică (pentru oOSaritaOo):

Mersi mult, chiar o sa-mi fac pe picior si dupa aia poate imi mai fac si mai jos de abdomen :*

| oOSaritaOo a răspuns (pentru IonCucu):

Mă bucur că te-am ajutat :*

| MerVeilleuX a răspuns:

Un fluturesmug