| MadaMary67 a întrebat:

Vreau să-mi fac vârfurile cu roșcat sunt bruneta închis (vopsita ) nu vreau sa ma decolorez deoarece am mai fost și mie foarte ars parul, se va vedea?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt sanse foarte mici deoarece pe vopsea neagra nu prea prinde nimic, mai ales o culoare mai deschisa.Eu zic sa te decolorezi si apoi sa iti faci masti cu ulei si parul nu va fi distrus.Eu folosesc ulei de cocos si e extraordinar, dar si uleiul de masline e foarte bun.

| florentinasilvia a răspuns (pentru Bondarel99):

Rosu prinde pe negru perfect eu am parul foarte lung am incercat asta acum ceva timp in urma si mi_ a functionat rosul a prins pe negru perfect.

| Bondarel99 a răspuns (pentru florentinasilvia):

Ea are parul vopsit negru, poate al tau era natural...