| Reindeer a întrebat:

Vreau sa-mi iasa culoarea asta

http://www.fanpix.net/picture-gallery/justin-bieber-pict ure-24886199.htm

ce vopsea trebuie sa iau? ( cele mai bune marci din comert.)
ce culoare e, ce ton? :) multumesc mult
dau funda >:D

2 răspunsuri:
| Iubareata22 a răspuns:

Nu te vopsi! Parul tau o sa arate bine o zi sau doua. Zic sa te multumesti cu o tunsoare. Sau chiar cu parul tau fix cum este asezat. FII TU INSUTI!

| InnaArkane a răspuns:

Pai depinde si de culoarea ta de par.Si in plus acea poza a fost editata pana la Dumnezeu deci culoarea seputea schimba din 2 click-uri de mouse dar ma rog.E cam greu sa iti dai seama ce este... poati compara poza cu ceea ce apare pe cutie in care este vopseaua.Sora mea foloseste vopseaua GARNIER si e foarte muultumita de ea, cel putin de nuanta care isi dorea sa iasa.tongue