| DeutzZa96 a întrebat:

Vreau sa-mi vcreasca unghiile marii si nu stiu ce sa fac in afara de lacuri de unghii FUNDOOOI scuzaty categoria

Răspuns Câştigător
| Amelia123 a răspuns:

Ai putea folosi ulei de Ricin! Stiu ca ajuta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lipeste-ti unghii false.Mai mari.

| AddaSunnii a răspuns:

Ai putea sa ai rabdare sa creasca, si sa ai grija sa nu ti le rupi happy

| Cristian95Alex a răspuns:

Http://www.ziare.com/......ale-885429

sper sa te fi ajutat:)

| Looolaaa a răspuns:

Tine mana in apa

| cutekittyme a răspuns:

Si eu am o problema cu unghiile mele, sunt moi si se rup usor, mi-am facut o progamare la o manichiurista si mi-a pus unghii cu gel care tin in jur de 3 saptamani dar dupa ce ti le dai jos (sau cad singure)unghiile tale adevarate sunt mari, trebuie sa iti pui doua straturi de oja dupa ce unghiile cu gel au cazut. bafta happy

| cutekittyme a răspuns:

Ai putea sa iti pui unghii cu gel care tin in jur de 3 saptamani dupa care unghiile iti vor fii mari, trebuie sa te dai cu 2 straturi de oja dupa ce unghiile cu gel cad, bafta happy