| KatyKat a întrebat:

Vreau sa plec la scoala cu parul drept happy, dar nu sunt obisnuita cu dinsul big grin, ceva poze sad, cum sa il prind, ce sa mai fac >:?, din propria experienta, please, nevoie de ajutor! Si in ce haine ar fi mai bine sa merg imbracata?! :hug:

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Poti sa ti-l lasi desprins.sau o coada...sau daca vrei am incercat diferite coafuri de pe youtube foarte simple...si make-ip daca vrei.;) discret pentru scoala:) http://www.bubzbeauty.com/hair.html

2 răspunsuri:
| Kidutsa a răspuns:

Am incercat si eu.si mi-au iesit super bine. dupaaceea toate s-au luat dupa minewinking

| KatyKat explică:

Scze de greseli, ma grabeam smug