| fugera a întrebat:

Vreau sa scap de parul din zona pen******. ce imi recomandati? metode. orice mi-ar fi de ajutor. multumesc

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cu lama. Sau îl tunzi cu mașina de tuns!

| Fatamuntilor a răspuns:

EXISTA mai multe metode.Cea mai la indemana ar fi crema depililare. care o aplici atunci cand faci dus.
Dezavataje; mirorose urat, umpli cada de spuma iar parul va creste la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Simplu,îl tunzi cu mașina de tuns!
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Crema depilatoarea

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Metoda mea : Tuns(cu foarfeca) odata pe luna si odata pe sapt cu aparat de ras/tuns(can la 3mm). Nu iti recomand lama sau creme pentru epilat complet, deoarece exista sanse destul de mari sa faci o iritatie naspa, si te mai si "mananca" cand incepe sa creasca. Bafta sa ai!

| EugenShiAtat a răspuns:

Mai usor il lasi sa creasca odata si il tunzi cu foarfeca si nu prea mai creste asa si dupa vreo 2 sap te razi si creste mai greu am descoperit eu

| DeKoniec a răspuns (pentru EugenShiAtat):

Daca ai descoperit tu, asa, din pura curiozitate, si merge. esti un geniuwinking. RESPECT!
P.S= Ce face Romanu la plictiseala...

| EugenShiAtat a răspuns (pentru DeKoniec):

Da naveam ce face ma rog am mai auzit si prieteni ca sau tuns cu foarfeca cu lama te tai prea usor

| Denna99 a răspuns:

Poi poti sa iti cumperi crema depilatoare