| eu.;] a întrebat:

Vreau sa slabeeeeeeeeesc. Cat mai rapid.Va rooooog ajutati-ma!;]

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Buna!
Pai nu mai manca dupa ora 6!
e foarte important!
Si trebuie sa mananci la ore fixe
iti alegi o ora pentru masa de dimineata pentru pranz pentru cina
cel mai important e sa mananci dimineata
unele persoane nu pot manca dimineata...
dupa obisnuinta!
se spune ca daca vrei sa slabesti nu trebuie sa mananci asa de mult(cand ai mancare in farfurie, la sf mai lasa ceva mancare nu o manca pe toata)
nu trebuie sa te simti satula
si nu manca pe ascuns!
majoritatea din sfaturilea astea ni le-a dat profa de bio

asa si trebuie sa faci multa multa miscare!
alearga seara prin parc sau fa in fiecare zi abdomene!

succes!

3 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Si eu am tinut cura o lunabatting eyelashes si a dat rezultatebig grin
am renuntat la paine, o singura felie hai 2 pe zi (dar graham), cand mi-e sete beau doar apa cu lamaiehappy, am renuntat la dulciuri, daca imi era pofta de ciocolata(inainte manacm MULTAAA)laughing beam ciocolata caladabatting eyelashes si mancam multe salate si gratarbatting eyelashes in general pui si pestebatting eyelashes iar seara faceam 200 de abdomenehappy

spor :*:*:* si multa vointa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe la sala sau practica flotari si abdomene cat mai multe. funda:d

| butterflyy a răspuns:

3 litri de apa calda si lamaie cand ti e foame tine asta o saptamana si o sa vezi>:*