| DeathAngel1 a întrebat:

Vreau sa-mi bag wireless pe telefon cum pot face asta dati niste link-uri va rooooog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Trebuie ca telefonul tau mobil sa suporte tehnologia wi fi.

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu ai cum.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Pai, intoarce modemul si vezi ca pe sapte jos sunt niste coduri, intri in setari wireless si bagi acele coduri si o sa ai wireless gratuit in toata casa big grin sper ca te-am ajutat. funda? mie mi-a mers...

| Dinamovistul101 a răspuns:

Pardon pentru ce am spus mai sus nu poti sa iti bagi trebuie sa fie echipat cu wireless eu am crezut ca intrebi cum sa il activezi big grin

| poateEU a răspuns:

Doamne ce oameni din secolul 5 mai exista, telefonul poata sa aiba WI-FI ( ai auzit de asa ceva) sau sa nu poata sa aiba wi-fi, in general smart-phone-urile au asa ceva(stii ce e ala, este un telefon in general cu touchscreen, touchscreenul stii ce e ala? pui dejtu pe ecran si minune ecranul face ceva)
deci sa revenim, nu poti sa ii pui tu wi-fi,

| Dannycsa a răspuns:

Nu poti sa-ti bagi tu wireless pe telefon, telefonul tau trebuie sa fie echipat cu asa ceva din fabrica! laughing