| cristina_4114 a întrebat:

Vreau sa slabesc 18 kg, este posibil asa ceva i-a reusit cuiva sa slabeasca atit de mult si daca da in cit timp?

Răspuns Câştigător
| marllen a răspuns:

Da eu am reusit sa slabesc 20 am de kg in 4 luni.cum am reusit am renuntat la masa de dimineata mancand 2 mere si beam foarte multa apa aproape 2 litri in 4-5 ore la pranz beam o cana de lapte ceai sau suc de portocale nu altceva si mancam un baton de slabit sau 2-3 biscuiti simpli fara crema sau adaosuri glazuri sau mai stiu eu cd iar seara mancam doar salate sau piure de cartofi si piept de pui la cuptor, p gril sau fiert nu prajit si iti trebuie foarte multa vointa.cat despre tine cred ca in 2 luni jumatate daca chiar pastrezi regimul si iti doresti.Iti doresc succes!

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Da poti sa slabesti atat, dar e bine sa nu te grabesti, mai bine alegeti o dieta sau alimentatie sanatoasa pe o perioada mai indelungata. Daca vei slabi si in cateva saptamani vei pune totul la loc daca revii la vechile obiceiuri

| calubalan a răspuns:

Nu aici trebuie sa cauti raspunsul! Chiar te rog mergi la un medic specialist care iti va recomanda o dieta, un tratament adecvat. Daca o faci dupa ureche sau dupa spusele vreunui "prieten" poti risca probleme grave de sanatate.