| Black&White a întrebat:

Vreau sa slabesc in zona coapselor, si de aceea m-am decis sa respect niste reguli in fiecare zi.Acestea sunt:

-sa beau cel putin 1.5 l de apa pe zi
-sa evit dulciurile
-sa consum 1400 calorii pe zi
-sa fac sport de 6 ori pe saptamana
-sa nu mananc dupa ora 7

A-ti mai putea adauga ceva sau credeti ca este complet?

Si mai am o problema, eu incerc sa evit grasimile, dar nu stiu exact ce contine grasimi.De exemplu branza este buna?

Ce produse au cele mai multe grasimi?

Merciiii >big grin

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Produsele cu grasimi sunt uleiul, da si branza.
Incearca sa eviti mai ales zaharul, iar sarea sa o consumi in cantitati mai mici.
Cat despre mancare e bine sa mananci pana nu-ti mai e foame. Infometandu-te mai mult ii faci rau organismului, dupa care sse razbuna pe tine.
Continua sa faci sport sa eviti grasimile si dulciurile, iar hrana sa o consumi in cantitati moderate si o sa slabesti.

Bafta!
Pot primi funda te rog?