| Christyne a întrebat:

Vreau sa slabesc si m-am hotarat sa tin un regim alimentar dar as vrea sa folosesc si un ceai.Problema e ca eu iau anticonceptionale si nu imi este permis ceaiul care iti produce scaune.Stiti alt ceai? Care sa iti taie pofta de mancare sau nu stiu...sa aiba alt efect.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Bea de dimineata o cana cu apa si 2 lingurite cu otet de mere in ea la fel si seara... Dieta cu otet de mere este promovata ca fiind o cura de slabire foarte rapida cauzata de arderea grasimilor.Este un tonic realizat in urma fermentarii sucului de mere.

5 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Christyne. Daca vrei sa slabesti, nu trebuie sa iei ceaiuri sau pastile sau mai stiu eu ce. trebuie doar sa ai vointa. Eu am slabit 10 kilograme in vreo 2 luni. Si totul s-a rezumat la sport, alimentatie saraca si cam atat. happy Nu mi-am indopat corpul cu nimic

| adika a răspuns:

Eu iti recomand o cura de asa ceva:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| pisoias29 a răspuns:

Colega mea de banca...bea apa cu otet in ea...bne nu in cantitate foarte mare otet...straight face si ea vrea sa slabeasca...si zice ca merge...si bea de vreo 2-3 ori pe zi thinking

| Alin_2237 a răspuns:

Dar dac vrei sa slabesti mai repede poti sa te duci la sala de fitness

| vanessa1075 a răspuns:

Ceaiul verde ajuta