| SpeșălGirl a întrebat:

E adevarat ca ceaiul verde iti taie pofta de mancare si arde caloriile?

E adevarat ca doar adultii pot bea? Am 14 ani si vreau sa slabesc asa ca m-am decis sa imi cumparceai verde dar vreau sa fiu sigura ca am voie sa beau.

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa slabesti bea apa calda cat poti tu de fierbinte, mananca cat mai multe fructe si legume si fa cate o ora de sport pe zi.

| Yasmin875 a răspuns:

Cine a spus ca doar adultii pot bea ceai verde? Eu am baut ceai verde cand eram mica si da, mi-a taiat pofta de mancare.Este foarte bun daca vrei sa slabesti.