| Diana1992 a întrebat:

Vreau sa slabesc

11 răspunsuri:
| Andreea50 a răspuns:

Hai la alergat! tongue

| DianaScorpio a răspuns:

Atunci inarmeaza-te cu multa rabdare si ambitiehappy.
Si acum copy/paste la doua raspunsuri de-ale mele la intrebari asemanatoare cu a ta:
Daca vrei sa slabesti in scurt timp, vei pune totul la loc dupa aceea, poate chiar mai mult decat ai avut inainte. Daca vrei sa slabesti, sa arati bine si sa te menti, slabeste in timp!

In opinia mea, cea mai buna si mai placuta dieta e urmatoarea: mese mici si dese. O data la 3 sau 4, maxim 5 ore, cate o masa care sa nu fie mare. Iar la mese sa mananci orice, eu mi-am demonstrat mie insami ca mai mult decat caloriile si alimentele in sine, conteaza mai mult cantitatea si felul cum iti obisnuiesti organismul. Mancand des si putin organismul nu este lasat sa "stea locului", el trebuind mereu sa lucreze pentru a descompune mancarea, lucru care este si sanatos, si care accelereaza arderile in organismhappy
Si nu uita de cele 30 de minute de activitate fizica zilnicabig grin

| ΔH a răspuns:

Asa, si?

| Alberto_8291 a răspuns:

Pai mananca cat vrei dar... dupa fa miscare:fugi pana la magazin, fugi impreuna cu cainele (cum face Bear Grylls), fa gimnastica. Funda?

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Slabeste!

| onename a răspuns:

Si eu

| Ziiziii a răspuns:

Sh eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa iti faci o cura personalizata. S-au daca nu poti sa te duci la un nutritionist care sa iti faca aceasta cura fa-ti-o chiar tu! Poti sa iti faci un orar in care sa iti scrii ce vrei sa mananci zilnic. Dar ia-o usor nu incepe din prima zi cu "infometari" pentru ca nu vei rezolva nimic cu asta! Incearca sa mananci putin si des toata ziua si desigur sa nu mananci gras, sa nu mananci multe dulciuri pe zi, sa bei cel putin 2l de lichide pe zi, fructe (ananasul ajuta foarte mult la slabit), si desigur multa miscare. Pentru ca atunci cand vrei sa urmezi o cura de slabire miscarea nu trebuie sa lipseasca. Mult succes!

| Emi_4339 a răspuns:

Sport smug Aceeasi problema o am si eu laughing

Întrebări similare