| Maria_9487 a întrebat:

Vreau sa slabesc((( ma ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Ca o mica gluma, celebra "Eu sunt dovada vie ca sexul slabeste" tongue...
ce sfat iti pot da eu... combina ajutorul unui nutritionust cu sportul... rezultatul este 100% garantat.
bafta

| T30D0RA a răspuns:

Fa sex!

| dink08 a răspuns:

Sex

| UnZambetTeRog a răspuns:

Exercitii multe... sa manac fructe...
Pestele nu ingrasa si pieptul d epui la gratar.winking
mult noroc
si app... daca ti o dieta nu va functioa daca nu faci oleaca de sport
bafta

| Daniela89 a răspuns:

Sfatul meu e sa renunti la dulciuri, sa mananci multe fructe, sa bei multa apa si sa faci mult sport

| minzarmihai a răspuns:

Mancare mai putina... si sport :d

| SebyPasha a răspuns:

Singura cale de a slabi este de a face exercitii fizice si multa alergare si odata pe saptamana ceai verde pentru organismbatting eyelashes bafta sfatul meu e sa iti iei tenesii si sa incepi sa alergiwinking