| Roxanicabc12 a întrebat:

Vreau sa sterg SweetIm si nu stiu cum. Mi-a dat o fata sa instalez SweetIm si acum la Google imi apare Sweetim. Ajutooor.

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Windows XP:

Control Panel -> Add/Remove Programs (cauti SweetIm si SweetIm Toolbar, dai click pe "Remove" apoi urmezi vrajitorul de dezinstalare)

Windows 7:
Computer -> Uninstall or change a program (cauti SweetIm si SweetIm Toolbar, dai click pe "Remove", apoi urmezi vrajitorul de dezinstalare)

Succes!winking

| Manole_Elena_1988 a răspuns (pentru dorikut):

Eu nu gasesc in control paner fata aia maimuta

| dorikut a răspuns (pentru Manole_Elena_1988):

Icon-ul respectiv nu este vizibil în Add/Remove Programs, dar cu siguranță vei găsi elemente care poarta denumirile specificate de mine în primul meu răspuns.

Succes!winking

6 răspunsuri:
| Roxanicabc12 explică:

Multumesc pentru raspunsuribig grin

| Tsiitsix3 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie.Nuj ce sa faccccrying(

| Freshh a răspuns:

Dai la settings si schimbi pagina de start sau dai click dreapta sus la browser unde scrii site-urile si debifezi SweetIm bar sau Control Panel>Add or Remove Programs>SweetIm. Good Luck!winkinghappy

| yonutz04 a răspuns:

Intra in my computer... disc local C programs files si il stergitongue