| karla123 a întrebat:

Ma ajuta cineva si pe miine; o3. Decii am instalat fara sa vreau sweetIm si acum nu pot sa scap de el. Adiica l-am dezinstalat de la control panel si am sters si folderul unde era instalat.Dar de fiecare data cand intru pe chrome imi apare sweetIm si nu stiu de ce. Vreau din nou pagiina mea de googlefrustrated. Fuunda.; 3

Răspuns Câştigător
| Tlbi a răspuns:

Buna karla! pai e simplu, ai dezinstalat aplicatia dar nu si acel toolbar / pagina de home.
intra in Chrome la setari si ai acolo "search", unde selectezi pe GOogle.

1 răspuns:
| karla123 explică:

Multumesc.>big grin