| anuska a întrebat:

vreau sa stiu cum si-a fac shakira parul in poza asta http://www.divercitycafe.ro/......_cover.jpg

Răspuns Câştigător
| maria8 a răspuns:

Buna ~ e simplu. Pai imiediat dupa ce este spalat parul daca il dai cu crema Garnie va avea acest aspect. Apoi imiediat trebuie sa-l dai cu "Sclipiccer" cat inca e ud. (sclipiccer iti face suvite care se iau dupa 3 luni este cel mai recomandat si mai bun si iti lasa parul fin) Apoi si-a pus cateva codite impletite in jos si astepti vreo 3 ori fara sa pui mana pe feon. Apoi te dai cu "Valvlue" si iti prinzi is sus codita lasand par desprins prin fata. Stai asa vre 15 minute si dupa aia prinzi o coada la fel numai ca in jos cu o clama si dai cu feonul pana cand nici nu se cunoaste ca a fost dat parul cu creme. Apoi are exact acest aspect.( Aceasta coafura dureaza max. 1 ora. Daca nu iti iese din prima iti recomandam Salonul "Bella Donna" eu l-am creat si am facut minuni cu parul oamenilor) Sper ca raspunsul nostru sa-ti fie folositor Anuska! Ne-a fost mare placere sa te ajutam. La revedere si mult noroc cu coafura! Iti uram o zi buna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.