| aniriiiiii a întrebat:

As vrea si eu sa mi fac parul asa http://www.divercitycafe.ro/......h-dino.jpg adica sa fie parul in sus mai umflat si in parti sa fie neted, stiti cumva cum se numeste astfel de coafura sau ...stiti vreun filmulet in care explica asa ceva?

Răspuns Câştigător
| lookingforlove a răspuns:

Pentru a face asa coafura ai nevoie sa cumperi produsoe pentru par ce redau volum. fix asa poti utiliza phoen-ul pieptanand partea de "sus"a capului. piaptana si in directia adversa (inapoi), foloseste si un lac de par pentru fixare. succeswinking

2 răspunsuri:
| aniriiiiii explică:

Multumesc frumos!:*

| lookingforlove a răspuns:

Hey, cu placere! sper sincer ca te-am ajutathappy mersi si tie mult mult :*