| ladygaga_9914 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac o coafura asa? e prinsa cu ceva la spate. ]
http://www.divercitycafe.ro/......725597.jpg

Răspuns Câştigător
| Maia a răspuns:

Simplu si usor, greu de explica aici.Este prinsa cu o "clama-cleste", insa poti prinde si cu agrafe de par.Iti dai parul cu spuma, iti iei in mod egal par din ambele parti, drepta si stanga, cate putin nu-i nevoie sa iei mult iar restul il lasi pe spate, pe cel luat il prinzi cu agrafe sau, asa cum am zis, cu o clama-cleste de preferat o culoare care sa nu iasa foarte tare in evidenta, ci sa se asunda in culoarea parului. (:

3 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Trebuie sa ai parul mai ciufulit(ondulat)si atunci f simplu faci o codita mai mica(iei doar putin par si-l prinzi)eu vad ca asa este facuthappybafta!

| Boniboon a răspuns:

Indreapta-l putin la spate, doar pe deasupra, il dai putin cu spuma, iar la sfarsit il prinzi.

| pufu :* a răspuns:

Tapezi jumatate de par happy apoi ia 1 suvita medie din dreapta si din stanga unestele la spatele capului apoi le prinzi cu agrafe big grin e simplu de tot! bafta happy sper ca te'am ajutat :*:*:*