| Cristi5565 a întrebat:

Vreau sa stiu daca acest blugi sunt de fata sau de baiat, va rog frumos sa ma ajutati. Uitati aici 2 poze:http://imgur.com/a4uk7Kq,vbBWClg

Răspuns Câştigător
| CristinaCtC a răspuns:

Da-i uitarii, chiar daca sunt de baieti, vei arata ca un g...

8 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

De fete. dar depinde si pe ce parte e slitul.

| Janetthe a răspuns:

Merge sa ii poate si un baiat dar si o fata happy

| Flutu012 a răspuns:

Sunt de fete...dar sa stii ca am vazut ca mai poarta si baietii. happy

| Cristi5565 explică (pentru Flutu012):

Aveam impresia ca cei de fata sunt altfel.

| Cristi5565 explică (pentru Flutu012):

Am mai vazut acest model dar diferiti la fete.

| Cristi5565 explică:

Deci ramane ca sunt de fete?

| Cristi5565 explică:

Ii dau uitari in sifonier sau ii pot purta. Adica nu pare ciudat?

| CristinaCtC a răspuns (pentru Cristi5565):

Da-i uitarii, chiar daca sunt de baieti, vei arata ca un g...

| xyzcrr a răspuns:

Categoric sunt de fete. Sunt fata si am blugi la felbatting eyelashes