| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Vreau să stiu dacă este un băiat în grup care are adidași cu led si ce spun prieteni despre tine. Aș vrea să îmi cumpăr și eu o pereche dar mi-e frica ce vor spune prietenii.(Vor spune ca doar fetele poarta)

Răspuns Câştigător
| Mariaaaavev a răspuns:

Ceeee? Doamne, ce prostii spui. Poarta ce vrei și ce-ți place! Ce viața mai e aceea dacă faci ce spune lumea? Vrei sa porți adidași cu leduri? Poarta! Asta îți dorești, asta poți purta. Adidașii nu sunt numai de fete. Poarta cu încredere. Nimeni n-o sa comenteze dacă ești sigur pe tinewinking și dacă o fac atunci ei nu sunt prieteni adevărați deoarece prietenii adevărați își respecta deciziile unul altuia☺️

| Mariaaaavev a răspuns (pentru Mariaaaavev):

In acest secol se face o discriminare majora... când eram mică fetele câștigau la pufuleți mașini și se jucau cu ele. Acum vezi Doamne s-au inventat pufuleți de fetițe și de baieti. Culoarea roz cica e asociata fetelor! Nu! Nu-i adevărat! Culoarea roz o poți purta fără probleme ca băiat! Ce? Nu ești poponar! Ești un om liber, deschis la mine și nu redus!

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Sunt baiat si am adidasi cu led-uri. Le place la toti, unii vor sa isi ia si ei, nu e nici o problema. Si care ziceau ca nu sunt de mine la inceput dupa aia le-au placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar fetele poarta.