| AlexAL275 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr o pereche de adidași albi și problema este că nu știu pe care să-i aleg. Am optat pentru adidași adidas superstar dar nu știu dacă sunt tocmai potriviți. Problema lor este că sunt de mult lansați și îmi este frică să nu zică nimeni ceva rău despre ei. Am văzut și o pereche de adidași albi adidas stan smith, dar sincer să fiu mie îmi plac mai mult adidași superstar. Voi ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| Jeksanovici a răspuns:

Frate nu are nici o relevantă când sunt lansati încă sunt la Moda superstarși, ti recomand și eu I am luat

| AlexAL275 explică (pentru Jeksanovici):

Mulțumesc pentru sfat!