| MIRELUS18 a întrebat:

Vreau sa urmez o scoala de fotomodele. Cine poate sa ma ajute? Am 18ani, 1. 65cm si 55kg.

5 răspunsuri:
| Miruu12 a răspuns:

Pai, cred ca ai putea sa faci acest pas pentru ca esti nu foarte inalta si nu esti nici grasa happy. Deci eu ziic ca poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?!

Dar esti micuta de statura
!
sad
pa-pa

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te ajută înălțimea.
Se caută după 1.75 cm și 55 de kilograme.
Pa, pa.

| Adelina004 a răspuns:

Nu te ajuta deloc inaltimea esti foarte scunda ca sa fii fotomodel.trebuie sa fii ceva mai inaltawinking

| BiuL a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, si eu am 165 si pot sa zic ca arat ok si am fost invitata la casting si nu m-am dus pentru ca de obicei se cere minim 170, ai mai multe sanse ca fotomodel adica pentru poze, tu cred ca te refereai la model pentru prezentari de moda etc