| ElisaJuly a întrebat:

Vreau si eu cateva idei de modele pentru unghii pe care ti le poti face singura!

Răspuns Câştigător
| Scliparici a răspuns:

Uite aici modele si nu sunt foarte grele si sunt si frumoase

http://www.youtube.com/user/cutepolish/videos

6 răspunsuri:
| lunathemoon a răspuns:

Poti sa faci o unghie cu lac una nu, ua da si asa mai departe. si pe cele ne facute poti face cu alta culoare sa faci modele cu scobitoarea. cum? pai ei o scobitoare o bagi in oja si faci modele.sau toate unghiile cu oja dar una cu model una nu. sper ca te-am ajutat!

| Scliparici a răspuns:

Multumesc pentru funda :*:*

| didiidreew a răspuns:

Poti sa iti faci cu o culoare toate unghiile, apoi sa iei o scobitoare ca bagi intr-o culoare si sa iti faci buline sau alt model.Incearca sa faci cu pensula de la oja strasuri sau ceva mai simplu.

| yoo710 a răspuns:

Incearca sa faci un "x" pe unghii sau o linie, un punct. Eu stiu o oja care se numeste crapacioasa. Poti sa te dai cu o oja rosie si dupa aceea cu oja crapacioasa.