| cristinuta01 a întrebat:

Vreau si eu niste detalii despre vopselele acrilice pentru unghii? cum se folosesc si cam la ce pret se gasesc si unde?

1 răspuns:
| hunea a răspuns:

Vopselele acrilice sunt pentru picturile pe unghii, insa iti trebuie si pensule speciale uite aici un sait unde gasesti tot ce trebuie si sunt si accesibile fata de altele.atentie te rog sa nu confunzi pudra acrilica care e pentru constructia unghiilor si vopselele acrilice care sunt pentru pictura cum am mai spus.bafta pictura unghiilor e o arta. http://shop.latinonails.com/12-vopsele-acrilice-pentru-pictura-nail-art
fundita puuup