| Aly11316 a întrebat:

Vreau și eu niște modele de adidasi negri care merg la o cămașă mai eleganta...neagra simplă, cu pantaloni eleganți. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Hello!
Ca adidași pentru îmbracăminte mai elegantă eu îți recomand de la adidas superstar, nike air force 1 pe alb.

| Aly11316 explică (pentru Katoky):

Mersi de sfat, știu ca merge o combinație, nu este dusa la extrem, doar ca adidașii nu trebuie sa fie foarte stridenti ca să spun asa

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cămașă mai eleganta...neagra simplă, cu pantaloni" - ori iți iei papuci la fel de eleganți ori dacă vrei neapărat adidași, ia-ți un trening