| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să ma tund si nu mai ştiu cum. Ce tunsori scurte stiti pentru fete?

1 răspuns:
| iQueenB a răspuns:

Ar fi bob sau pur si simplu sa ti-l scurteze si sa ti-l tunda in scari... Cred ca ti-as recomanda sa ti-l tunda cam pana la umeri si daca e drept si mai bine. si bretonul sa ti-l pui intr-o parte si sa fie putin coafat cred ca stii la ce ma refer. --------> http://prntscr.com/2yd8ih la ceva de genu ma gandesc doar sa fie mai scurt tuns la varfuri. Sper ca te-am ajutat :*