| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a întrebat:

Vreau si eu sa fac cumva sa imi creasca parul mai repede. Si am fundul mic...usor bombat dar mic.Nu ar putea sa fie un pic mai normal?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

De ce ai vrea sa ai fundul mai mare? Lasa-te asa cum esti, cu frumusetea ta naturala! Daca totusi vrei o schimbare opteaza pentru exercitii fizice, nu manca in nestire!

http://www.saloane.ro/......rticol.php

1 răspuns:
| george_8216 a răspuns:

Fasolea, mazarea, lintea, nautul, sunt foarte importante pentru o alimentatie sanatoasa si un par puternic, care se regenereaza rapid. Proteinele continute de leguminoase sunt cunoscute pentru proprietatile lor de accelerare a cresterii parului.