| Catalina2000 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care sunt nuantele de oje care se vor purta la vara big grin si cam ce culori se poarta la haine? dau fundita!

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Se poarta la oja :noante de gri
http://www.studentie.ro/campus/Nuante_de_gri/c-235-a-111133

la haine:Alb, bej, bleu, roz pal
Moda din 2011 inseamna NATURALISM
O data stabilita directia modei din 2011 este usor de stabilit si ce culori se poarta. Daca moda din anul 2011 are o tendinta naturalista, atunci culorile la moda vor fi, evident, cat mai naturale. Fie ca este vorba de culoarea parului, a hainelor, a mobilei, a pungutelor de cadouri etc., nuantele trebuie sa fie cat mai apropiate de natura.
fudita?:x

4 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Hey!
Despre culoriile hainelor stiu ca se vor purta rosu, maro, bej, crem, verde, bleumarin si combinatiile de alb & negru :)
Iar nuantele de oja care vor fi in trend la vara sunt unghiile verzi si albastre si unghiile rosi (in orice sezon)-iar unghiile lungi nu mai sunt la moda, ci vor fi cele frumos rotunjite si scurte-
http://www.studentie.ro/campus/Culori_de_oja_la_moda_in_2011/c-235-a-111131
Sper ca te-am putut ajuta :*

| lollipopzz a răspuns:

Ca nuante de oje domina rozul, rosul si violetul.La haine:verde, albastru, mov, alb, roz, rosu, galben, oranj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca negru se pentru la toate hainele