| princess92 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu un demachiant bun care sa se potriveasca tenului gras...Multumesc!

7 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

De la Farmec, sau Gerovital.

| MissCamelia a răspuns:

Incearca farmec gel cu ceai verde si aloe tongue

| RappK a răspuns:

Doina...eu il folosesc si e foarte bunhappy

| Gregory a răspuns:

Caută un demachiat cu proprietăţi astringente şi antiseptice!

Răspuns utilizator avertizat
| simovacariu a răspuns:

Eu am un gel de spalat pe fata care foloseste ca demachiant si e pentru tenul gras.Il folosesc pentru ca mi l-a recomandat dermatologul.
Se numeste Avene Ceanance(Gel nettoyant sans savon)
E foarte bun.Iti dispar si cosurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt o gamă largă de produse de demachiere pentru ten gras dar secretul contă să fie special pentru ten gras, nu pentru ten mixt sau uscat.
Pa, pa.