| alle529 a întrebat:

Vreau si eu sa va cer un sfat: as vrea sa-mi spuneti cum sa-mi fac parul, am fata rotunda, parul drept pana mai jos un pic de umeri si am breton intr-o parte, numai ca bretonul nu-mi sta ase cum mi-as dori eu sad, si as vrea sa stiu cum sa-mi mai prind parul pentru. ca m-am saturat sa-l tot indrept si sa mi-l prind in coada! help me plss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mergi la un hair stilyst, el te poate ajuta in aceasta dilema.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi nety sandu de la horoscop la pro tv. tunde-te ca ea daca ai fata rotunda. o sati stea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi nety sandu de la horoscop la pro tv.tundete ca ea daca ai fata rotunda .o sati stea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fata rotunda nu prea mere bretonul din cauza fruntii...

du-te la un hair stylistwinking

cel mai sigur.si numai fol placastraight face...