| Mangustă a întrebat:

Am fata rotunda si parul drept cu o coafura bob cu breton cam pana la umeri. (la inceput semana cu cea pe care o are Jessie J) Dar nu m-am mai tuns de pe la Craciun si a crescut destul de mult asa ca imi tin bretonul pe o parte.
Acuuum, cum as putea sa imi aranjez parul pentru scoala sau cand ies in oras pentru ca mereu dupa 2 zile dupa ce ma spal, varfurile mi se ridica in exterior si nu arata bine? Nu vreau simplu, prins in coada si nici bretonul nu-l prea tin in sus. (daca gasiti ceva cu bretonul prins totusi aratati poate ma mai gandesc)
Scuze pentru atatea pretentii laughing oricum, la cel mai bun raspuns FUNDA winking

1 răspuns:
| Alicamai a răspuns:

TRage o vizita un stilist si te face cum vrei tu si iti si raspunde la intrebari tongue Bafta!