| BlahxD a întrebat:

Vreau si eu sugestii; cu ce incaltaminte as putea purta tricourile largi [ cu un umar lasat ]. Conversi, balerini sau skateri? Cum ar veni mai bine?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

În niciun caz balerini, iar skaterii sunt cam duri, nu ştiu. Converşii merg cel mai bine.

5 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Parerea mea?! Ar merge cu o pereche de balerini, sau cu tocuri [ intotdeauna tricourile care pica pe un umar, or sa atraga atentia daca ai tocuri in picioare, adaugand un surplus de feminintate tinutei ]. Aceste tricouri merg si cu tenesi, dar sa fie tenesi de o singura culoare! Nu cu model, nu nimic si de preferat in ton cu nuanta bluzei!

| CrisDdf a răspuns:

Eu una ma imbrac de obicei in tricouri largi, blugi stramti, conversi, sau cateodata balerini big grin. Balerinii ma fac sa ma simt mai lejer, dar cu conversi arata mai bine:*

| faramatania a răspuns:

Skateri,conversi,iar cu balerini, nu.

| bibiiiy a răspuns:

Conversi,blugi stramti si un tricou larg cu maneca lasata! cea mai buna alegere!

| SunShineyKidu a răspuns:

Balerini. dar cel mai genius arata cu tocuri