| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
Am o intrebare cam ciudata. Deci pentru ce fel de silueta sunt mai adecvate tricourile largi cu un um-ar lasat? happy

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ađřıαηηα a răspuns:

Deci ies complet din discutie. Dar daca ar fi nici largi, dar nigi foarte mulate purtate q blugi scurti q talie arata mai bine?laughing

| Elena1102 a răspuns:

Tricourile sunt mai adecvate pentru cei slabi. Funda?

| takukiziku a răspuns:

Acest gen de tricouri se potrivesc mai mult fetelor mai slabe sau cat de cat potrivite, daca esti mai voluptoasa... sigur... iti va ascunde burtica, dar se va vedea cam urat pentru ca te face sa pari si mai voluptoasa

| Annaruxandraa a răspuns:

Pai. eu sunt mai slaba si imi vin bine. dar am vazut si pe fete mai plinute si le vine foarte bine. deci pe orice silueta merg big grin. dar pei cele mai plinute le vor face sa para si mai plinute. dar ascund burtica blushing. laughing.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Annaruxandraa):

Deci ies complet din discutie. Dar daca ar fi nici largi, dar nici foarte mulate purtate q blugi scurti q talie arata mai bine?

| Annaruxandraa a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Da. happy. Dar nu cred că vei găsi unul perfect. eu am găsit unul cam larg, apoi unul cam mulat sad. Dar îmi vin bine amândouă happy. Tu ești mai slabă, sau mai plinuță?

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Annaruxandraa):

Poi Am niste burtica si solduri crying :l