| Blossomis a întrebat:

Vreau si eu un model de aparat foto bun care sa nu fie mai mult de 250 de lei.

Vreau sa fie cat de cat bun.

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Eu sint fan Canon, dar avem si un Nikon compact in casa, foarte usor de utilizat, cu meniu accesibil si care face fotografii de calitate pentru cit costa
( il lasi pe automat si e ok).
http://www.emag.ro/......EWG2TBBBM/
Vad ca e la Emag si pe negru si pe rosu. In plus, e si la oferta cu acumulatorii si cardul inclus.
Ti-l trimite firma gratis acasa, cu garantie 2 ani.
Oferta e foarte buna.

Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns (pentru Blossomis):

Am si un Samsung ieftin ( tot al copiilor), dar e mult mai greoi si culorile sint cam aiurea.
Nu e exceptional Nikon-ul ala, dar e chiar bun ( si zoom-ul si tot).
Si iti recomand Emag pentru comoditate si seriozitate.
Sa faci poze frumoase cu el!happy

6 răspunsuri:
| IreneSweetGirl a răspuns:

Este acum la Lidl aparat foto Fuji cu 14 mpx. E pana in 250 leiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Infinity098 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a118770407 -acesta este fix 250 de lei.
Funda? :o3 :o3 :o3

| gaby1389 a răspuns:

Buna! Este o oferta la Orange, Canon A2300.

https://www.orange.ro/......anon-a2300