| didik15 a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot sa imi achizitionez incaltaminte(preturi acceptabile)

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Eu nu as cumpara incaltamine de pe internet,deoarece pantofii sunt un obiect vestimentar care ar trebui probati inainte de a fi cumparat. Uneori masurile nu corespund cu marimea adevarata sau forma pantofului este mai diferita,deci, chiar daca marimea e potrivita pentru tine, s-ar putea sa nu-ti vina.Dar acum tu faci ce vrei.

| CEA a răspuns (pentru NuImiPunNume):

Tie ti se par ieftini? 400 de lei pentru o pereche de balerini?

| NuImiPunNume a răspuns (pentru CEA):

Nu sunt ieftini, dar eu nu as cumpara de pe internet mai ales daca este vorba de incaltaminte, nu stii daca te simti comoda in eu sau daca chiar merita banii, eu in locul tau m-as duce la ceva magazin din oras, ca deja atatea mall-uri sunt!

| CEA a răspuns (pentru NuImiPunNume):

Iti imaginezi ca nu eu am pus intrebarea nu?

| NuImiPunNume a răspuns (pentru CEA):

Da am obervat, dar am vrut sa vada asta mai mult, cea ce a pus intrebarea!

| didik15 explică:

Ok va multumesc de sfaturi:*