| blackfire a întrebat:

Vreau si status plzz de dragostee :X! dau funda

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

E ca o poveste,in care suntem doar noi doi E ca o poveste,sclipiri de stele printre noi :

fiecare are un vis,un nume,si o poveste de scris... Are o viata de indurat,o secunda si s-a terminat []

Ea mi`e ca 0 s0ra, ne intalnim la sc0ala la aceiasi 0ra.Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand c0rtina a cazut, veselia a`nceput

Viata e asemenea unei ore de matematica in care aduni, scazi, imparti si cand ai realizat ca ai gresit s-a sunat de iesire

Toata lumea spune ca nu esti pentru mine . foarte bine. eu sunt pentru tine.
Am o tineretse si de ea vreau sa-mi bat joc singura !
Inca mai ai o viata in fata . te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa !
Fata desteapta saruta da` nu iubeste . asculta da` nu crede . si pleaca inainte de a fi dezamagita !
De baiatu` dorit de majoritatea fetelor . exista una deja plictisita de el.
De ce sa plang ? . suflete si inimi stiu si eu sa frang
Nu judec pe nimeni . le dau direct o sentitza dura
Eu stiu sa`nchei cand trebuie . tu nu stii sa te opresti ! Am spus : Viata e scurta ! . tu dc o lungesti ?
Imi place ce vrajeala conduci . da` pune frana ca te lovesti
Sperantza`i cea mai mare curva . care exista pe acest pamant . traieste cu fiecare . si totsi traim cu ea in gand
N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume
Noi vb`im de parca ne-am certa ! Cand spui " ce mortsii matii faci ? pe unde esti ? " . inseamna ca vb`esti c`un prieten pe care`l iubesti
Credeam ca traiesc un vis departe de realitate . si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte
Vrei sa incerci da` nu ai curaj . vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj ! . renuntsa la vise . sunt lucruri interzise . sunt doar idei fixe ! . nu pot fi atinse !
Si stie ca nu`mi face bine .Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire
M`ai vandut cand ai avut ocazia . eu nu te vand, te dau degeaba
ne-am indragostit ca draq . tu de mine , eu de altu
Si te inteleg . sau macar incerc sa ma prefac . m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"
Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste . Dar dragostea in prietenie – niciodata.
Nu exista remediu pentru iubire . decat sa iubesti mai mult
Varsta nu te protejeaza de dragoste , dar dragostea te protejeaza , in unele cazuri de varsta !
Nu ma gandesc niciodata la viitor . Va veni in curand !
Am tot ce`mi doresc . am imaginatsie !
Vin de pe un tsaram ciudat . nu stiu sa plang si nu inteleg dragostea !
Nu`mi ajungi prin inima nici daca-mi intrii prin vene

Nu distrug visele… injectez sperantza
mi-a zis tata odata o vorba desteapta . nu alerga dupa carutsa care nu te astepata . d`aia iti zic . esti liber ca o colibri . si daca e sa-mi dai papucii . da`mi pe mov
Anormal de normal si totusi provocator de altfel
Ingeru` sta drogat pe canapea . vezi coae` ca n`ai grija de persoana mea
Spune`mi tu daca nu. daca nu iti vine sa-mi dai pe tava sufletu
Risca`te cu mine !
Invatsa de acum sa ma cauti . sau mai bine invatsa sa nu ma pierzi cat e inca azi
Crede in zane si uita de zmei . crede in dorintse implinite la 3 . crede ca intr-o zi el iti va zambi . crede de soarele de dupa ploi
Nu ma face sa plang ci da`mi doar 3 motive sa rad
Personalitatile, nu principiile pun lucrurile in miscare
Nu ma multumesc niciodata cu obsinuitul
Visez in culori , e mai usor.
Asa` ca nu plânge, revino`ti în fire`. Asa` e în viata, una trece alta vine.În fine`. Hai sa zâmbim ca viata`i frumoasa`. Chiar` daca`i plina de nebunii, nu îmi mai pasa
Imi place sa gresesc, caci nu gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`
ca eu stiu clar,ti`o spun in urmatoru` vers : daca ar fi sa-ti spun cine esti ti-as spune Univers`!"
Fără să vreau,realizez cum imaginea ta,clară odată...Devine transparent
Tu o doreşti, şi ea sigur simte. E brutal de frumoasă, te lasă fără cuvinte
Tu , prietena ta si tot grupu de-nnecate ... am o vb pentru voi. aratati perfect din spate
prefer sa ma retrag sh sa nu fiu prea directa.sh te anunt ca imi place sa joc rolu' de indiferenta
Vorbesc ce e de vorbit!In unele cazuri iti dau dreptate.Felu ` meu de-a fi da frig gurilor ce vorbesc neintrebate !
Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!
Inca mai am probleme atunci cand ma exprim . Stiu … e greu cand nu reusim sa spunem ce simtim .
imbracata in zambete aproape orice om e fals . Am crezut in ochi sinceri si da . m.am ars`!
Nuu mai e ea, fata ce tacea! Astazi iti spun pa! Ieri p0ate`i pasa
Imi aduc aminte cât de mult o iubea , cum prietenilor le zicea : Frate nu pot trăi fără ea .niciodata n`o sa mai simt ce simt cum simt acum . .legat de toate da` din pacate toate trec oricum. .""
Astazi ,daca aş putea sa imi pun o dorinţă ar fi să nu mai pleci niciodată de langa mine !
Şi ca de obicei ea adorme-n gând cu cine nu trebuie
greu cum ***` sa nu fie ? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie . .si mie ,si tie ,ti s`a intamplat la fel . . .ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el !

Fara minciunile si falsa ta identitate... Tot ce imi doresc acum este sa las trecutul in spate !
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata
Tot ce înainte nu vroiam,acum ma obsedeaza !Tot ce înainte îmi placea,acum ma enerveaza !
Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .
Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde !
Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente
Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri
Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut .amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult
Fetele n`au nici un defect, au doar un machiaj perfect
N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
Incepi sa-mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.
Cum e posibil ca simpla ta prezenta , creaza dependent
Nici cand nu a crezut mai ales la inceput . Ca va iubi atat de mult !
Distragi pe oricine cu zambetul tau fals . E acelasi ca si in prima zi cand eu am zis " Pa ! Te las"
E ciudat . Cum oare ... o secunda fara el te doare
Cu Femeia nuh Te pune` ... t0T` pe priMu loc ramane
N-am nevoie de educatie corecta, sfaturi sau tinuta decenta.Criticile sau barfele spuse de un ratat pentru mine`s de kkat!
Numai zic nimic.inkei Aici ca Doare.de'ar fi sa Curga Lacrimi.Sa Kurga ale tale
Te'ai indragostit de o scumpa domnisoara,dar ea nu te vrea.iti face viata amara ! Inconjurata de minciuna.viata mi se pare o gluma ,nu vreau sa sufar.prefer sa mint.sa nu arat ce simt !
Am ales,nu vb frumos pana la final. Te intorc pe dos. E un avertisment, e un compliment . Vreau atitudine la tne in comportament !
Si…plangem, in brate ne strangem si iertam, Suflete frangem si plecam
Destinul e pervers . ma fenteaza tot mai des . ma intreb oare ce nu a mers
Oamenii se intalnesc si se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenta de a se cunoaste. Se despart dar nu se uita
Vreau decat sa ma askulti ! nu pot sta cu gandu ca ma uiti
Viatsaa e ca o scena ca o lupta in arena si stii . cand cortina va cadea vei avea ce regret
Am citit de mult intr-o poveste si pe atunci eram doar doi copii spunea ca unde dragoste nu este nimic nu poate fii !
Imi place cum ma privesti, imi place cand imi zambesti . imi place la nebunie cand bati apropouri ca ma iubesti !

Te caut... printre nori de catifea. Te caut... prin mirosul din mana mea
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri….
Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… sufera cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
Dragostea este ca atunci cand nu vrei sa dormi pentru ca realitatea este cel mai frumos vis
Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti…
Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo…
In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad linga tine e bine e viata !
Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating
Si cu toate astea.tu stii cel mai bine ca orice ar face,tot la tine vine
Ma prind de mana ta,te aduc in lumea mea
Si chiar iti multumesc . Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc !
E greu sa ma gasesti, usor sa ma pierzi, si imposibil sa ma intorci
Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
Gandeste-te bine! Vei mai gasi alta! Dar nu va fi ca mine
Se-aude WoW toti isi pun mainile-n cap, Credeau ca au scapat nu m-am schimbat, Si nici nu o s-o fac prea curand, pe cuvant
Si daca zambesc nu inseamna ca te-am iertat.Tot timpul tu o sa fi cel vinovat
Fiekre zi O traiesti doar teoreTic E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS trebuie sa zambesti ! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti !
Privesc nesfârsitu Ce as putea face cu aceasta cenusa vie Când tu nu esti aici ? Unde sunt copertile acestei vieti ? Care este titlul si ce cuvinte o încheie ?
Vreau 2 vieti ca sa Poth sa Fuck tot c mi-am proPus si-aTunci cand Mor sa PotH sa va PrivesC d suS Vreau 2 aRiPi ca sa Poth sa zBor paNa l nori caCi numa` daca viseZi IncePi sa ZborI
Pote gresesc, poate nu esti tu.Poate m-amagesc sau poate nu.Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi.In orice razboi e mai usor in doi"
Sa nu-mi spui: "Adio, ne vom revedea, candva, la un wiskey cu cola ceva" Si ne vom aduce aminte De vremea cand vorbeam fara cuvinte
umblai cu ea stateati impreuna. Mie`mi ziceai ca ma iubesti Ha,ha ce gluma buna
Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit
Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.
Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.
Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza
Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.
Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu
Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea
Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.
Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.
Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.
Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!
Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.
La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.
Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.
Un zambet e ca 1000 de cuvinte
Teoria zambetului: Ingerii nu plang.
Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!
Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste
Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI"
Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa
Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primul rand de tine!
Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".
Traiesc o poveste si visul e culoare !
Educata de destin,simt mult dar arat putin.
Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!
Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata
Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.
Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis
Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!
Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.

Am nevOie de cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei care au nevOie de mine
Azi ´ open y0ur eyes exact ca`n filme ) ´ . Chiar daca ´ nu te vede nimeni ´ Tu potsi ´ sa vezi ´ pe oricine
Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte
Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak
Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci
Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !
Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu
Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa?
Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut
Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes
Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza
Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.
Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine
Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!
Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului
Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti
Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!
De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!
Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil.Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil
Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!
Viata este ca o ora de matematica in care inmultesti si scazi, imparti si aduni , iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit si ai vrea s-o iei de la inceput dar s-a sunat.
Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.
T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atat 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nu`ncerci s` schimbi umbrella
Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori
De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat

da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea
De ce mama nu ne-a facut surori? a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene.
N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa-mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna
Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura
Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile
Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !
Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x
Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!
Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…
Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!
N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza
Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viata Fiecare sfarsit are un nou inceput
Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?
Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...
Fara sa vreau te iubesc , deschide ochii si uita`te bine , in curand o sa realizezi ca si tu pe mine .
Sunt tipul`de fata care te vrea , dar de fapt nu are nevoie de tine .
Iubeste`ma sau uraste`ma. Mi`e indiferent. Oricum in ambele cazuri t`ai gandii profund la mine.
Ia`ma de mana, spune`mi unde am gresit si am sa incerc sa ma schimb , promit !
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…
As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
Chiar As plange pentru tine ...Dar imi curge rimelul`!
CEl are ieri nu te-a iubit nu te v-a iubii nici azi . Cel care te iubeste azi sigur o va face si maine !
Cine are un creier mic, o gură mare şi o parere de care nu ţine cont nimeni? TU!
Ceea ce obtin usor nu are nici o valoare
Esti cea mai misto foca intre balene
Iubeam sa te ador , acum iubesc sa te omor!

Eu sunt una,tu esti nimic.
Holbeaza`te cat vrei,oricum esti mai jos.
De obicei am tot ce imi doresc,iar ceea ce nu-mi mai e folositor arunc.Tu nu mai esti aici,ceea ce inseamna ca erai inutil.
Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam
Iubirea are preţ pentru cel ce o dă. Cel mai adesea ea nu înseamnă nimic pentru cel căruia îi este dată.
Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.
Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
Cand viata iti intoarce spatele… Prinde-o de fund
Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.
Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
Daca vrei sa scapi de foame – mananca sare… o sa-ti fie sete!
Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si sa zbori?
Dragostea eterna dureaza doar 1 zi… de Valentine’s Day…
Ti'am spus...Imi Rupi inima'ti rup capu! .
Sunt cea care totdeauna îţi răspunde când ceri întăriri, cea care nu se-ascunde, cea care poate face soare atunci când plouă, cea care poate să te ducă într-o eră nouă !
N`am uitat,cat am plans de fapt,cat am regretat, am realizat ca tot ce`i bine nu tzine mereu cu tine,retzine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bïne!
Daca iti spun ca te iubesc Pun pariu ca te toopesti .Incearca sa zambesti, e frumos afara.Si frumusetea ta speciala ma baga in boala
Orice ar fi stiu ca ma iubeste pan` la cer ... cu sufletu` lui de baiat de cartier`
Si cand ne intalnim, mi-e greu sa te vad la plecare...caci atunci cand sunt cu tine soarele meu rasare!
Desi am trecut prin multe,suntem inca impreuna . Caci nu poti sa cazi , cand tii pe cineva de mana .
Nu stiu cum sa te mai privesc.Cum sa te mai iubesc.
Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu aşa " să fii cuminte !"
Fă-ţi timp să iubeşti tot ce e sub soare.
Şi plimbându-mă prin ploaie, mi-am amintit de tine…Mă gandeam ce bine ar fi daca ai fi cu mine.

Tin la tine chiar daca nu ti`o spun prea des.
Cand sunt cu tine,totul pare mai bine .

Iti spun pentru a mia oara , fiecare zi cu tine este extrordinara !
As da tot ca zambetul de pe buze sa nu iti dispara !
Teoretic,te ador;x.Practic,te iubesc!
Stiu ca un simplu "multumesc" nu este de ajuns pentru toate momentele frumoase pe care mi le-ai oferit. Pentru clipele de neuitat si pentru emotiile incercate... Pentru fluturasii din stomanc sau pentru zambetul de pe fata mea...
Lupta pentru visul tau, chiar daca te ranesti pe drum! Dragostea e ca zambetul; daca n-o daruiesti,nu valoreaza nimic!
Drogata de parfumul dragostei ce o port pentru tine
nu conteaza cu adevarat ce ai in viata,ci pe cine ai alaturi cand treci prin viata
Dragostea inseamna sa daruiesti celor din jurul tau ceea ce au nevoie,nu ceea ce merita...
Cand ma privesti ce regreti mai mult: lucrurile pe care le-ai pierdut sau sansele pe care le-ai avut?

Buai ai crezut ca fara mine viata e usoara,dar a cam inceput sa te cam doara

Hai ,, bye-bye " ramai cu bine , vezi ca deja intreaba curvele de tine.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia.

Pe noi ne despart 100 de pasi . Fa`l tu pe primul iar eu ii voi face pe restul , 99 .

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.

Friends are forever. Boys are whatever.

Am nevoie de tine , te vreau ! OFFLINE

daca nici acum nu o sa-mi spui buna , am prietene care ma suna sa-mi zica ,, Fattta esti de 100 de ori mai buna !

Te uiti la mine invidios de sub breton , dar eu te vad mai pierdut ca un apel pe telefon.

Zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent ce fac ei se iarta si se-mpaca .

Vreau sa ma iubesti fara nici un regret iti promit ca am sa fiu singurul tau defect.

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si adoram pe cei ce ne ignora,pacat ca ranim pe cei ce ne iubesc si iubim pe cei ce ne ranesc

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa

Esti locu'n care intotdeauna m-am intors Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta

mereu va fi una care sa planga dupa tine da` nu eu scumpule

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele care i'au facut pe fraieri sa planga.

Tare as vrea sa ne loveasca doua sageti:pe tine Sageata Albastra,iar pe mine sageata lui Cupidon!

Te-a iubit si ai pierdut-o, in fine,nu tinea doar de tine,ca daca stai sa te gandesti tot el ti-a luat-o si tu ca prostu`ai lasat-o!Ti-a furat-o!

Vei cauta mereu la o alta "ea" ceea ce adorai la mine candva

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita

un Gen de tiPa duPa caRe se TsiPa

Sunt tot ce vrei Si nu mai poti avea Tot ce`ai avut Si n`ai putut pastra.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca acum e altcineva in viata` mea

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei,si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Eu nu înghit în sec,înghit în demisec.Următoarea lege o aştept direct.Mă exprim să înţelegi mesaju`.Eu nu`s măta să`mi cenzurez în faţa ta limbajul.

Sentimentul nu dispare ca vacanţa de vară.Uneori e mai nociv ca fumu` tras dintr`o ţigare.

Poate acum nu ai chef nici să o bagi in seamă.Dar dacă mâine dispare,ai să vezi ce mult înseamnă.

Hai învaţă să treci peste,viaţa nu e o poveste.Cand destinu`ţi joacă feste,nu trebuie să plângi,zâmbeşte!

Fetele au început să facă ce vor.Totul e show si băieţii vor din nou.

Eşti diferită de toate şi meriţi să te laud.M`ai ajutat când mi-a fost greu şi meriţi să te aplaud.

Nu merită să plângi,să te distrugi pentru o greseală.La vârsta asta,orice greseală face parte din viaţa normală.

Vreau să uit tot ce`a durut.Să întorc pagina şi să spun "A trecut".Nu`mi pasă ce`a fost cândva,sunt alta acum,şi alta e viaţa mea.

Ce unii au şi nu apreciază,alţii îşi doresc şi doar visează.

Cu zâmbetul pe buze şi cu capul sus ,voi ajunge întotdeauna unde mi-am propus!

Realitatea bate şi platoul de filmare.Viaţa e frumoasă şi fără efecte speciale!

Nu sunt o sfântă,dar nici o vagaboantă.Însă respect pentru băieţii care ştiu cum să se poarte cu o fată.

Să uităm tot ce a fost, din trecut să te răpesc. Ştiu că vrei, altceva. Viaţa ta o pot schimba.

Fiecare lucru îşi are vremea potrivită. Şi fiecare vârstă îşi are nebunia ei de o clipă !

Toate pozele cu tine am sa le rup pana maine nu mai pot sa le privesc ca d tine imi amintesc...

Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Cuvinte frumoase am uitat sa rostim! Ne era parca mai usor sa ne ranim!

N`ai cum sa te joci cu viata mea...cineva inaintea ta era expert in asa ceva.

Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

multi ma judeca dar nu stiu cum e viata mea . daca zambesc nu inseamna ca nu e grea!

As vrea sa cred ca dupa moarte ...Am locul meu acolo sus... Si inca vreau sa cred ca poate. Voi fi fericita indeajuns

Am iubit un inger.dar acum sa facut drac

N'ar fi frUmoS .N'aR Fi cInStiT sA nU rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT DaR CaNd IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar

Te dai deStept . iti canti singur`in struna . eu ma pis pe tine si iti urez o viata buna

Pozele cu mine.Stiu ca nu-ti fac bine.Pe ascuns cand le privesti.Mai rau tu te amagesti

Asculta`ma bine ! u` esti vinovat ! fiindk niciodata nu m`ai respectat in bratzele` lui am gasit iubire ce nu am putut primit de la tne`

In orice clipa ma gandesc cum` am ajuns sa te iubesc ? erai prea dulce la inceput da acum stiu te`ai prefacut . dc n`ai spui din prima zi ca n`ai sa ma poti iubi ?

Acum du-te ! Fa ce vrei ! Dar sa nu mai ai tupeu sa privesti in ochii mei

Fa ce poti sa faci,ca tot ce faci,faci pentru tine.Tot ce faci,trebuie` sa faci pentru tine.Eroii`s doar in filme

Nu ғί sίreт cu mίne cã тe ғαc ғundίtsã.

In continuare crezi ca totul iti apartine,poti sa ai orice insa clar, nu si pe mine!
Ti-ai dori una ca ea... dar ea are deja pe unul mult mai bun ca tine
Cu siguranta va fi intotdeauna o fata care te va astepta, insa nu eu sunt aia.
Love is in the air! Pacat ca bate vantul.
Educata de destin. Simt mult si arat putin.
Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!
Fiecare zi e speciala. Oricum e plina de atractii . Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h .Baieti nu am eu ? ei sunt peste tot ! bye bye ramai cu bine ,vezi ca intreaba tarfele de tine
mi-a zis mami odata o vorba desteapta." Printesooo` nu alerga dupa o caleasca ce nu te asteapta !
Sunt doar realistaaa...Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa
Nu mai cred in vorbe goale. Poti sa ma ranesti. Raman tot`n picioare !
daR timpul se zice ca le vindeca pe toate. viatSa merge inainte ,si eu cu ea mai departe
Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul ! E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu`
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa
privesc tigarea care arde, fumul se ridica la cer
maine nu voi fi ca azi, nu mai sunt la fel
Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat "
Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine ! Acum,sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat,iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta
Chiar daca iti pierzi aripile-n zbor.continua sa visezi
Viata merge inainte dar continui sa visez.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfarsit e un nou inceput.

Plâng mâine,astazi am treaba
Stii ca nu stau ´ Dupa n0r0k ;;] ´ . Si daca vreau ´ :* ! sa iaSa ´ fum. Stiu unde sa dau f0k
N'ar fi frUmoS .N'aR Fi cInStiT sA nU rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT DaR CaNd IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar
Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine
Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut.
Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa
Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere
Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!
Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume.
A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna.
Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă.
Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă.
Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu.
Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!
A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni.
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!
Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima , pe care nu le poti pronunta
Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate
traiesc din amintiri.si-mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
esti aproape.da totushi.atat de departee
poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi
Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi.Acum sunt eu
E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trekut tot ce ai simtit.
esentele tari se tin in sticlutele mici
E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti.
Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,altora nu le pasa
Când erau mici.fetiţelor le plãceau sã se joace cu pãpusi,iar bãieţilor cu masinue.Acum,fiind mari.bãeţilor le plac pãpusile,iar fetelor masinuţele.

DuC GuNoiu` Te laS unDevA ?
Fєricirєą є Ό bąŋcŋΌtă mąrє...uŋii Ό primєsc si uită să mai dєą rєstuŁ
Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data... Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra
Barbatii au descoperit focul dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el
Te deranjează că-ţi cunosc psihologia, vorba aceea, te-nseli în privinţa mea mai rău decât te înseală femeia ta.
Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte.
Îmi vine să-ţi sparg dinţii.Dar de ce să te fac să arăţi mai bine ?
Azi am prieteni.Mâine poate ei mă lasă.Azi nu iubesc deloc.Mâine poate`mi pasă
zambetele de decor,venele pline de alcool...cam asa arata un om gol in interior
Ironia face ca totul sa ajunga intr-o clipa doar praf.
Am Învăţat Că Viaţa E Ðură.Ðar Încă Иu Am Învăţat Să Mă Ridic Ðupă Fiecare Łovitură.
S-aя Żice că Ťoтul Ťяece, Ðaя Şтii Amice, Că oяice ßußă-ţi lasă cicaтяice?
Încă Am Sufleт Ðe Copil,Care Refuză Să Crească.Si mi-e egal cu zero тoт ce spune lumea asтa proasтă!
Tu mă ţi de mână , Eu te ţin de FRAIER
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput.
Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati
Fericita pana la ultima suvita!
Mintile stralucite discuta idei. Mintile luminate discuta evenimente. Mintile "scurte" discuta oamenii!
Si ce usor e sa zambesti` cand ai incredere`n ceea ce esti
Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.
Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine
Din cauza ta sunt fericita !
E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi
Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine
Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •
Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • si-o iau de la inceput •
N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma

Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz?
mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •
Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • J` tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete
Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"
Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit•
Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •
mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putealove struck • mi-ai dat sperantsa s`o traiesc si`o traiesc prin ea
Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •
Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea
Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin • Facem ce stim
Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti
Peste toate trecem cu capul SuSlove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS
Cu tine in gand, stau noapte si zi, si nu stiu viata fara tine cum ar fi
10 vieti de'as sta cu tine tot ar fi putinelove struck
M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea
Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea Si pe tine dragostea mea
Mandria n`are loc in doi ? Ca ea e prima care naste un razboi
Du`te somn usor Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine
pfff Ce Sa`Tzi Fac ? AsTa e Firea cReDeai Ca n ViaTa Te inSheaLa DoaR Pr!V!Rea
Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar tu
Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.
Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde
Viata merge inainte, bine sau rau, ea merge
Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu

Ce le tot pasa pe cine iubesc,cu cine vorbesc,de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac...cu cine,cum,unde si cat!"
Ia-ma de mana si hai sa trecem peste toate impreuna. love struck
Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.
O tanara actrita plina de talente. execelez la capitolul lipsa de sentimente.
Nu am nevoie de tine, dar am nevoie de noi.
Tu baga la cap si nu te teme...mai bine mai tarziu decat prea devreme!
Ezita sa crezi ca viata e trista !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista .
nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig.
Sh n`am de gând, să te mai las curând... Sh totushi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând.
Intr`un final, neashteptat... Lumânările se aprind. Sh`aprind durerile ce sting, amintiri aprinse ce ating
Intr`o oarecare masură e tare... Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare.

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberrant
N`am dor de casă că nu m`am pocait. Sh lasă`mă frate să rulez linistit.
Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lashi afara sentimente, clar, devi slab!
Acum vreau sa intru in lumea tha, se poate?
Vreau sa zambesc,e dimineata . Tre' sa-mi pastrez pofta de viat.
Potzi sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus
PoaTe sa se puna si-n cuR si-n Kp . ca tot de mine aRe drag
Stii si tu,au trecut momentele...Doar eu si cu tine. Ia spune,iti mai aduci aminte ?
Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor si imi e greu.
Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jar.O ard in mod bizar ca bomba in buzunar.Cu stilul meu murdar.
Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios.Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc?Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai !
Chiar de-ar fi greu . Tot as zambi! De-as fi plina de probleme . Tot as glumi! Pentru Ca stii . viata E grea si lumea e rea! . Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?
¦`?`Da¢a ai ?evsie de ?i?e` . ?u`s ai¢i` ! Chea?`s pe zd?ea?†za †a` `?Ca ps†e ea` a?e ?evise de pe?sa?a †a `?` se î?tø®c autø?at!`

Poathe am aere`n cap.Astha` e problema mea`:d.Nu potsi sa ma suportsi?Astha e problema` tha winking.Nu ma` cunosti?Nu comenta`winking.Ai grija` de viata tha .Nu te baga`n a meahappy .

• E doar o fatã, n-are nimic special . Are zile în care aratã ca naiba si zile în care aratã extraordinar !

• Nu înceta niciodatã sã zâmbesti . pentru cã nu se stie cine se poate ìndrãgosti de zâmbetul tãu batting eyelashes .

• Tot ce poti sã faci acum e sã pierzi, dacã tu nu sti când e timpul sã spui clar "da" sau "nu" .

• Dimineatsa parcã nu mai e asa de varã . Mã trezesc si-mi pun zâmbetu` de toamnã.

• Nu mai lãsa un zâmbet fals sã te-mbrace !

• Si plouã din ochii tãi, dar totusi e uscat obrazul tãu, cã ti-e prea fricã sã schimbi ceva, cã dacã iese rãu ?!

• N-am averi ! Dar am prieteni care sã-mi spunã : Te pup, ai grijã de tine . Noapte bunã.

• Da` îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele ! love struck

• Nu sunt perfectã. Am extrem de multe defecte . Dar nu am obligat pe nimeni sã mã accepte.

• Îmi place parfumul tãu, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când plângi, când taci.

• Îmi place, chiar dacã nu mai gãsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu asa " sã fi cuminte ! " :X

• Aici unde sunt acum, unii mã vorbesc . Nu stiu sigur dacã sã îi ignor sau sã îi pleznesc.

• Si totushi` . Dupã tot ce ai fãcut, mai ai si tupeu` sã-mi ceri sã te iert ? raised eyebrows

• Tu comentezi de altsii, dar uitã-te la tine ! Ea stie sã tsinã un smecher, tu de abia te tii sã nu faci pe tine .

• Cad pradã fictsiunii unui vis neîmplinit !

• Îtsi spun si tsie ce mereu îmi spun si mie : Nu e tocmai totul perfect, dar o sã fie.

• Orice lucru bun ìn viatsã e ilegal, imoral sau îngrashã . oh go on .

• Toate trec, asa se spune . Dar nimic nu trece fãrã sã lase urme .

• Nu trebuie sa întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie sa o rupem !
• Ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletu` meu.

Ai vrea sa fi` ca mine`happy sa faci tot ce`tsi doresti`love struck crezi ca nu observ cum ma privesti`smug oare mai crezi in povesti`batting eyelashes"

Oricine are dreptu` de a fi prost...dar unii abuzeaza de acest privilegiu laughingPACAT sad`!

O fata buna`batting eyelashes poate sa devina repede rea`smug asa ca date`n colo`happy si nu te mai baga`n viata mea`love struck

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas !

Mi-a zis odata mami o vorba desteapta: "printeso,nu alerga dupa caleasca care nu te-asteapta";x

Sunt genu' de fatã ipocritã...genu' care stie sa minta cã'i fericitã!

Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu , de fapt, nu m-ai avut.

Desi tu Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locul tau, joaca-ti rolul tau,fa-ti regulile tale si jocul tau !"

Deoarece ai ochii deschisi crezi ca vezi?

Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

Aceeasi ea Aceeasi amintire. Mereu impreuna la greu si la bine > <

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Daca vei sta pe gânduri si te vei întreba, de ce traiesti un tainic glas îti va raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti

Nu mai bea nu mai fuma nu-njura nu riposta, nu mai da din cap atunci când se-aude muzica

O fata care n`o sa te tradeze . O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti`O fenteze . O fata care e mereu langa tine . O fata a carei privire iti va face bine

Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste;x

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

• oricât atsi încerca . voi nu sunteti ca mine ! batting eyelashes eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine winking

• ce ziceti voi ? stiti bine cã nu-mi pasã . voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã ! :X

• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI !

• îtsi dai prea multa importantsa , când , de fapt , esti doar o zdreamtsa ! « :d

• nu o sa ma supar pe tine . n-am de ce. ca s-asa esti mai urâta ca mine laughing

• fetele cumintsi ca mine scuipa ` . fetele rele ca voi , inghit smug

• diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vine !

• geloaselor , fitoaselor . prea putin imi pasa ! :O vorbiti-ma cat vreti , barfele voastre imi dau importantsa !

Exista zile in care a trai nu are sens. Traiesc doar pentru acele zile in care viata inseamna vis de neuitat.

Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut.

Pana cand sa te`ntrebi...pana cand sa`nduri pana cand sa tragi,sa bei,sa furi,Pana cand sa te trezesti dimineata si sa`ncepi sa-i injuri?

Daca n-ai vazut înca o femeie care iubeste, atunci n-ai vazut niciodata o femeie frumoasa.

And am inceput sa te iubesc mai mult, atunci tu m ai abandonat fara motiv, fara sa stiu
de ce , fara sa iti pese macar ca te-am iubit. acum incerc sa uit clipele cand ma gandeam
la tine , cand te priveam in ochi, si cand ne sarutam dar pentru tine a fost doar o joaca.
te am iertat de atea ori sh acum ca nici macar nu stiu d ece m ai parasit mai vreau sa - ti
spun decat un singur lucru. ca te am iubit si te voi iubi mereu. chiar daca pe tine nu te
doare ca nu mai suntem impreuna

am crezut ca o vei lasa pe ea pentru mine, am sperat in dragoste si ca totul va fi bine,
am sperat la o dragoste frumoasa nestiind ca tie nici macar nu iti pasa...

Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.
Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta ,
Iar daca cei care te iubesc te vor trada
Zambeste-le sa simta indiferenta ta

iubeam si eu candva 2 ochi kprui
dar ce pakt ca ochi lui minteau
iar eu intotdeauna ii credeam...

oare dc eu inca te iubesc?cand stiu ca u esti cu alta si stiu ca nu-ti mai pasa de mine...
eu inca te iubesc si nu te pot uita...

cand mai lasat pentru ea am simtit ca mor... simteam ca nimic nu mai are sens in viata mea...
dar acum... cand tuh vrei sa te intorci la mine iti aduc aminte cu zambetul pe buze :
pentru ea m-ai lasat acum du-te la ea.

Asa se intampla mereu, Si nu mai inteleg deloc De ce sufera cel ce iubeste .
Si cel iubit isi bate joc.

as fi vrut sa nu fi cunoscut iubirea,sa nu fi stiut ce inseamna despartirea,dar cand
fata se mareste ea pe toate le intanleste.

m-am saturat de minciunile tale,de cuvinte fara sens,pentru ca azi imi spui ca ma iubesti si
maine cu alta te intanlesti.

cat timp u iti bateai joc de mine eu plangeam iar in timpul ce tu radeai eu lacrimile mi le
stergeam. >:d<
aM Prieteni Buni.DAR cateodata gluma ii intrec .MA FAC sa plang.cu lacrimi amare.
Cand se rad de mine si asta doare.

• Sa ne amintim De clipele care au fost si nu revin .

• Eram doar doi copii prosti , stiu ca refuzi sa recunosti Eu speram in ceva nou . uh erai cu gandu` dupa foste !

• Fiecare clipa trebuie stoarsa de tot ce se poate da, fiindca nu sti niciodata cand cortina va cadea!

• ti-ai luat`o`n cap . ce pakat Acum esti mai de *** Ce s`a intamplat ? ti-as fi spus ca te iubesc . da *** n`ar fi rimat

• Desi am trecut prin multe suntem inca impreuna.Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

• Sti ce ?! N`am venit sa ma cert ! Vrei sa repet ?! N`am niciun secret ! Revin la subiect ... : Ka nu vreau sa te pierd !

• ne-am.CerTaT `ne-am ImPaKat dar...aM FOst mereu de InVidiaT

• Stii,vroiam sa fiu cu tine,stii,vroiam sa avem ceva,dar tu ai dat in spate,ai crezut in altcineva!
• azi ne certam ca`asa e dragostea.maine soarta ne va impaca!

• Adu-ti aminte prima data cand ne'am sarutat,inca mai simt fluturasi,inca nu m'au abandonat

• nu e genul de curva care sa profyte chyar si fara clubury petrecem momente inedite...Nu ne distram in clubury qum ne dystram la scara.Impartind aceeasi bere sy aceeasy tygara♥♥"

• Nu`s ca voi.si nu am fost niciodata.Nu`s ca voi.va repet inc`odata.Nu am vrut,nu am nevoie .d mila nimanui.Prietenii p care`i am docamdata`mi snt destui

• Cateodata puR si simplu iti vine sa renunti . Iti vine sa pleci draq si sa uiti sa mai anunti.ai vrea sa te ascunzi dar stii ca lumea e mica Si niciodata nu poti sa scapi de ceea ce ti`e friCa

• Ai plans pe umarul meu...ti'am sters lacrimile,te'am facut sa zambesti.a insemnat ceva pentru tine?NIMIC

• cRezi ca mã faCi gel0aSã cu tâRfa taa?
• Nu bãiaTulee!
• Chiar nu`mi paSã d Ea.
• asTa esTe ca sã vaDã "prieTena taa"
• cã tot ew sunT viaTsa taa.

• Ce fericita sunt acum iar TU plangi ca un nebun .
• stau in bratele altuia iar TU te lupti cu soarta
• cte-am facut pentru tne,TU spuneai ca nu e bine
• acum fa un bine si UITA DE MINE
• -"mi-am batut jOc ` de ei , si am facut`o bine . Asa` ca n`ai nici un mOtiv sa fii suparat` pe mine !

• -Potzi` sa` fii` cat` vrei` de` fitoasa` . in` fata mea` ramai` o` mucoasa` Potzi` sa` fii` tu` ori` si` cine` .ca` nu` dau` un ` ban` pe` tine`...`!

• -Ca te-a iubit odata. si ai pierdut`o . . in fine ! Nu tine doar d tine daca stai sa te gandesti bN . tot EL ti-a luat`o si TU ca prostul ai lasat-o . ti-a furat`o . .

• Trec zile si nopti durerea ramane aici,E greu sa ma gandesc ca astazi suntem doar amici --------------------------------------------------------------------
• Orice s-ar intampla el pe mine ma iubeste.eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste.Stiu e o aventura goala,la el in inima doar eu sunt kampioana.

• NU te mai cred` e prea` banal` p0vestea e la final!

• te-am iubit` si NU sti` cat ma d0ar ca `ai pleCat si univerSu `n0stru moare . te-am iubit. dar aCum t0tul e scrum.` degeaba iti pare rau e prea tarziu aCum

• Sti`. p0ate ca de fapt NU eSti exaCt ceea ce mi-am d0rit p0ate nu esti `printul `ala p care`l sarut pentru. al vraji`
• ------Si cum sa nu fiu asa,cand de la cei dragi auzeam :"e treaba ta ce faci"!-----

• .Am iNvatat sa lupt pentru lucrurile si persoanele doriTe.dar nu toti stiti sa o faceti.Poate o alta ea,iti va parea mea minunata...

• satuLa de tipi astia "MORTALI"...Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea Nici macar el. care puteam sa jur ca ma iubea!#"NiMiC".=atateaaa...#

• Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc ? Da acum?Acum acum acuMaaa?

• Daca nu, pot sa-ti spun maine ? Dar poimaine ?
• orricum te voi iubi in fiecare zi din viata mea
• .
• . Dai mereu iubire si ce primesti?Indiferenta...

• vreau sa gasesc uN seNs acestei doriNtze,chiar daca uN seNs nu are... vreau sa gasesc uN seNs la muLte chestii.chiar daca muLte chestii .uN seNs nu au.

• Si poate n`o arat, dar mi-ar fi mult mai greu Dac`as ramane fara tine doar un simplu "eu"

• Daca razi, toti vor rade cu tine… daca plangi, vei plange singur…

• Traiesc clipa... Nu-i nici buna ,Nu-i nici rea, E vïata mea...
• cum sa scap de tine cand u ma faci sa te iubesc mai mult] ?

• [Imi place`sa`fack ce`mi trece`prin cap.fara`nici un`regret fara nici`un sentiment``.o fac in felu`MEUH;x]

• Cand amintirile dor apar lacrimile si ma dobor;x

• a venit timpul` sa vorbim din nou ...Eo o sa rad de multe. Iar` tie o sa-ti para raw .

• Nu te mai uita.Nu mai ai tu, fata de ea.Cand era cu tine [[Chiar a meritat?

"Te´ doare s´ vezi ca nu-mi ´ Pasa winking Sii iti Zic ´ merew.':*. Nu
Eu cu ele , tu cu ei , eu cu fetele mele , tu cu baietii tai . Mai bine sa ne afisam asa , sa nu stie altii ce simte inima ta si a mea love struck

Inca un sfat si sper sa-l aprecieze creieru' : nu sta cu ea doar s-o **** , foloseste-ti sufletu ' . !

Si oricum povestea e clara . Daca nu mai sunt interese , drumurile se separa sad .

My beautiful one , it`s time to go ... sad

Nu stiu ce respecti tu , eu respect alt nivel, nu oamenii ce.n momente grele.si dau refresh la caracter oh go on

Ar trebui sa vezi adevaratele valori , ca nu toate pizdele sunt comori !

De ce fac mai mult rau decat bine ? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine

Acea persoana cu scântei în ochi care nu stia ce înseamna vina, cautând iubirea si stima. Pentru ca nu stiam sa lovesc , viata m-a lovit prima sad .

Nu e nimic . Sunt obisnuita ! Pic sau ma ridic , o iau de la capat cand prezentul imi ofera NIMIC !

Daca ceea ce vezi tu nu te multumeste,numai cauta in mine ceea ce nu este .

O femeie poate ierta cateodata un barbat care incearca sa o seduca, dar niciodata pe barbatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera.

Probabilitatea sa intalnesti pe cineva cunoscut creste atunci cand esti cu cineva cu care nu trebuie sa fii vazut.

De ce pleci capul si fumezi ? De ce daca-ti spun schimba-te ! Te indepartezi ?

Si realizez ca pot sa uit tot ca si cum nu ar fi existat deloc , intorc privirea peste umar , intalnesc un altul in drum , poate ca am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun !

La anul' o sa iasa mult mai bine ! La anul' sper sa ma placi tot pe mine ! Sper sa nu te schimbi ca eu nu o sa ma schimb deloc ! Sper ca in inima ta voi fi mereu pe primul loc ! blushing

Hai să nu ne gândim la ce va fi ,când mă săruţi , când mă atingi. Fă-o ca şi când mâine la întâlnire nu o să ajungi !

Cine nu spune că nu-i pasă,cine te aşteaptă acasă,te acceptă cum eşti tu ? Cine te-a iertat de toate , cine pentru tine poate să-şi piardă sufletul ?

Persista, rezista si insista sa crezi ca are suflet pentru tine si asta nu poti sa o vezi .

Si o sa-l iubesti si pe viitor suficient cat sa tremuri de fiecare data cand te suna !

Nu uita ca tu ai ales sa te indepartezi ! Ti-am spus ca daca faci asta , nu o sa ma mai vezi ! winking

Si poate c-o sa gresesti din nou ! sigh Eu nu fur inimi , le primesc cadou :d !

Nu te ingrijora daca el spune " Te sun eu ! " si nu suna ! . Poti sa fii sigura ca n-a uitat , nu ti-a pierdut numarul , n-a murit . Pur si simplu n-a vrut sa te sune ! happy

Poti sa stergi o lacrima , dar nu poti sa stergi si amintiri ! sad

Acum dintre un pahar si sufletul meu habar nu am care-i mai gol ! Daca intelegi ce vreau sa spun , fii atent ! Nu poti repara greseli in ultimul moment ! winking

De ce te uiţi la mine cu ochii ăştia goi ?! M-am săturat de mine şi de voi , de tine şi de noi.

Crezi ca plang acum sau ca trec printr-o pasa trista ? sad Ma faci sa rad hee hee si ti-o spun de acum " PERSOANA TA PENTRU MINE NUMAI EXISTA ! "

As fi vrut sa raman sad . dar nu am pentru cine !

De atatea ori te-a facut sa te simti un NIMENI !

Invata sa intelegi aluziile si cuvintele spuse din complezenta .Ai sa castigi timp si multe nopti dormite in liniste ! happy

Tace alaturi de mine , indelung . Abia tarziu ma intreaba cu suspiciune : - Suferi ? sad

Dozeaza-ti esenta in cuvinte , cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu !

Fi optimist ! Daca viata iti ofera lamai , cere si MARTINI ! laughing

Poate e singura in fata careia nu-ti poti ascunde slabiciunile !

Imi e dor , mi-e dor de tot ce e al meu ! sad

Cum e cand toti isi gasesc sufletul pereche in tine , iar tu nu-l poti gasi decat in ea ? ATAT ! happy

Acum inchin doua pahare de vin ! Pentru ce-i care traiesc si viseaza ca mine ! Nu ma meritai iubire ! happy

Te-ai intrebat vreodata cate persoane au si vor avea o viata extraordinara , pentru simplu fapt ca tu ai facut sau faci parte din viata lor ?!

Am obosit sa iert, sa uit, sa trec cu vederea, sa nu-mi pese: nu am iertat, nu am uitat, nu am trecut cu vederea si mai mult ca sigur inca imi pasa !

Din fericire, sunt destul de inteligenta incat sa stiu ca nu imi permit sa ma indragostesc de tine, asa ca nu o fac !

Nu poti sa mai fii aceiasi dupa ce ai trait la intenstitate maxima fericirea si dezamagirea , nu ai cum sigh

Orgoliu prostesc ? Tocmai orgoliul asta prostesc ma tine pe mine din jelit jegosii care mi-au tradat incredere, inima si orice altceva !

Nu incercati sa-mi construiti viata in timp ce a voastra e PRAF ! happy

Stiu ca îi datorez atât de multe,ca uneori îmi schimba viata-n câteva secunde !

Idei pesimiste, sfaturi camuflate Daca-i privesti de aproape le vezi fetele trucate !

E ziua aia in care numai poti sa minti si nici cuvinte nu ai pentru cat de multe simti ! happy

Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine ! " , sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine ! " ?

Dar daca numai simti nimic , de ce iti sta gandul la ea ? raised eyebrows

Cand femeia spune NU inseamna POATE . Cand femeia spune POATE inseamna DA . Cand femeia spune DA , inseamna ca nu e femeie !

Nu exista nimic mai frumos decat sa stii ca o femeie face tot posibilul sa nu te piarda !

Te las sa ma uiti daca vrei ! Anunta-ma cand ai sa reusesti ! hee hee

Timpul trece altfel cand esti singur , singur . Orele se duc si nu se mai intorc sigur !

Nu te stresa ! Nu ai pentru cine  Nu-l mai iubi ,nici el nu te iubeste pe tine !

Daca nu esti tu , ti-am spus , va fi altu  inainte sa fi tu , ghici ce ? A fost altul . O sa ma vezi de mana cu altul , umbland dupa altul , ca mereu dupa un altul tot un altul vine , aceleasi replici , acelasi te iubesc si mi-e dor de tine ! oh go on

Şi poţi să pleci . Că nu te caut ! 

Cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pana la urma tot la tine vine.Tot la tine tine,asa ca frumoaso ai grija de el pentru ca la tine`n inima nimeni nu`i la fel .

Universul meu ? Pana ieri , tu ! Azi , el !

Invata de acum sa ma cauti , sa imi demonstrezi ca-ti pasa si sa ma apreciezi ! Daca nu ! Invata sa ma pierzi  !

Si daca ma calci pe coada , nu am coada . Dar e nasol : cainele care nu latra , musca cel mai rau :* !

Aroganta si indiferenta din fire ! Pentru ca mi s-a dat viata , dar nu si instructiunile de folosire ! 

Nu-mi pasa ! Tot ce faci e sa privesti , ca la orgoliul tau nu ma astept sa ma opresti !

Inainte sa plec , iti spun ceva : Arunca pozele cu mine , sa nu cumva sa-ti fie dor , ca n-are de cine  !

Sentimentele sunt pe primul plan . Nu ne mintim ! love struck

M-ai facut sa devin eu , ceea ce nu au reusit multi big grin ! :X

Am impresia ca tu crezi ca nu-ti dau importanta , fara ca tu sa vezi cum imi curg lacrimile pe fata  !

Am intentii bune , pe bune ! Nu ai tu idei , cate cuvinte frumoase poti spune unei femei  !

Sa stii ca incep sa simt ceva ciudat cand stiu ca esti departe si cad des pe ganduri . Te caut printre randuri .Si-ntre patru pereti , tu ce induri ? Tot ganduri . sigh

Zambesc fals ! Stiu ca e ultima data . Incerc sa fiu indiferenta , nu mi-a iesit niciodata ! 

Sa plec si sa vin cand te astepti mai putin happy sa te bucuri de mine din plin !

Totul s-a stins ! Ce-a fost cu ea ? SUBIECT INCHIS ! 

Vorebele mele dor ? / , dar ce ai vrea , sa te alinte ? Tine-te bine ca de-acum inainte nu te mai lovesc cu , cuvinte !

Si iar o sa te intrebe pe unde ai umblat , iar placa cu Baietii nu are rost , ca s-a fumat !

Si stii ca ma tin de cuvant ! Ca nu sunt genul care arunca promisiuni in vant ! big grin

Cu cat cunosc mai bine oamenii , cu atat imi iubesc mai mult cainele!

Viata e light , ca tigarile Kent , dar iti rupe capu’ daca o tragic in piept ! 

Nu vreau să ştiu . Nu îmi pasă daca acum iţi e greu . Nu vreau să-mi spui . Te-ai îndepartat de sufletul meu !

De azi , nu iti mai spun pe nume ! Esti doar o cunostinta , nu cineva anume !

Ai grija de ea , nu o lasa la greu ! Fi mereu aproape de sufletul sau , nu o lasa sa planga  . Fa-o sa zambeasca , sa fie fericita , sa nu se mai opreasca ! oh go on

Cu timpul , intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale , fara a pretinde sa te schimbe , iti poate adduce toata fericirea pe care o doresti ! oh go on

N-ai cum so atingi , are gusturi prea fine ! 

Numai fa’ caterinca de lume . Ca o sa pleci plangand , cand o sa avem noi chef de glume ! 

Cand zic gata , pai chiar e gata ! N-o sa sterg tot ca sa.ti iert fapta ! winking . Uit trecut ! Uit timp pierdut ! Uit sentimente ! Uit tot ! Dar nu uit de antecedente ! oh go on

Fericita . Nepasatoare . Ia zi , doare ?

Ai caracterul imbibat in orgoliu , de asta momentelor de vis , le porti doliu !:*

Nu mai am nevoie de tine . Nu intelegi ? Asa cum ai venit , tot asa poti sa si pleci ! 

O femeie poate admira un barbat frumos fara sa fie observata , in timp ce barbatii pur si simplu se holbeaza la o femeie frumoasa laughing .

Sunt puternică şi ambiţioasă. Ştiu exact ce vreau, iar dacă asta mă face o scorpie, nicio problemă !

Nu ma crezi in stare ? Nicio problema , nu ma cred nici eu ! Dar fereste-te de ziua cand o sa prind tupeu .

Traieste pentru cine te iubeste , infrunta-i pe cei care te provoaca si ignora-i pe cei care nu te baga in seama !

Astea sunt doar texte , hai sa trecem peste !

Imi spui : " Gandesti bine ! " , dar ai fi socat daca ai stii ce gandesc despre tine !

Iti multumesc , ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc . Si daca stau sa ma gandesc nu e deloc o drama , mai scuza-ma putin , cum ai zis ca te cheama ? big grin

De ce ea ? Pentru ca alaturi de ea , nu o sa fiu numai mandru , ci si fericit love struck

Nu are rost ! In seara asta ti-am mai spus , nu te cunosc !

De acum , o sa-mi fac de cap . O sa uit de toti si toate ! Numai iubesc pe nimeni , vreau doar sa traiesc ! Din cate imi amintesc , am doar o viata sin u vreau s-o ratez !

O fi uitat deja numele meu ? Oare avem deja ceva in comun si nu stiu eu !

3 răspunsuri:
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Dragostea e ca o floare...te pisi pe ea si creste mareee big grin. Ok asta a fost asa pentru inceput laughing.
Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate, nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea. -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul. -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea.La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati si a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb. -"Nu ma pot casatori cu un orb", a spus fata si s-a intors sa plece... Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog. Sper sa iti placa big grin dupa ce am facut o mica glumita.

| Spongeebob a răspuns:

Mai e un pic ce nu mai trece pana am sa-mi revad marea iubire.
Saubig grinragostea pluteste in aer, dar tu de ce nu o simti?
Sarutul tau dulce ce tot il astept parca nu mai vine spre mine.
Iubirea nu moare, dar un sarut ofileste ca un trandafir daca nu-l ajutam sa infloreasca.
Povestea de iubire ce pluteste printre noi, e ca o floare ce-nfloreste usor.

| Baabyyyyyy a răspuns:

Buna! In primul rand, ti-as spune sa cauti versuri dintr-o melodie de dragoste, sau o melodie ''emotionanta''. Cum ar fi ''It's a deadly combination, you and me, but is inevitable'' sau ''The Love always wins''. In fine cu versurile astea, sa iti dau cateva statusuri sickNu regret ziua in care te-am cunoscut regret ziua in care te-am pierdut; - Mi-e dor de simplele banalitati pe care le faceai, mi`e dor de simplul te iubesc, pe care mi-l spuneai; - Trage o linie si spune pentru ce ai trait!; - Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita!; - Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si prietenia incepe cu tine si cu mine; - Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spune Te Iubesc cu o singura privire!; - As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!; - Crezi ca daca te-ai despartit de mine, o sa ma uiti usor? Din potriva! Iti doresc sa nu ma uiti pana mor!; - Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!; - Vii, Pleci, Mi-e totuna, O sa fie altu-n locu' tau, Intotdeauna; *** Cam atatea stiu, dupa cum am spus si mai sus, cand ma apuca melancolia, caut versuri in cantece happy *** Sper ca te-am ajutat!