| jumpsuide a întrebat:

Vreau site-uri cu haine la preturi mici stiti ceva? funda si vot

Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

Www.aukro.com.gasesti tot ce vrei

Http://larissafasion.ro/ preturile nu sunt foarte mici, dar mi se par ok si http://www.shop.kenvelo.ro/#

15 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Se numeste miniprix acolo gasesti de toate.100% nu te fura la bani.Primesti produsele comandate acasa prin curier.Platesti cand primesti marfa.
Doresc funda daca se poatelaughing.
Eu am cumparat de acolo 3 hanorace si 5 bluze frumoase.

| chelie91ptm a răspuns:

Du-te la 120

| chelie91ptm a răspuns:

Stiu eu un site cu preturi foarte mici... bine, eu nu am comandat niciodata de acolo, dar par sa aiba lucruri foarte faine, dar ff ieftine. Unii zic ca este magazin SH, dar eu nu cred si nici nu scrie pe site ca ar fi acest gen de magazin. Si poti comanda si online, dar daca ai magazin din asta in orasul tau, cu atat mai bine! (scrie pe site unde se pot gasi magazine din astea, in ce orashe). bine, nu mai lungesc vorba. UITE SITEUL : www.miniprix.ro nu uita de funda!
RĂSPUNSUL ESTE:

| chelie91ptm a răspuns:

Http://larissafasion.ro/ preturile nu sunt foarte mici, dar mi se par ok si http://www.shop.kenvelo.ro/#

| chelie91ptm a răspuns:

Www.reddistrict.ro - preturi foooarte mici
www.zenda.ro - putine haine :(

| bogdanworld a răspuns:

Peste tot am citit pareri bune despre www.fashion-star.ro

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Love96_3971 a răspuns:

Starshiners.ro

| roxley a răspuns:

Am un sait din strainatate cu haine super pentru taoate gusturile cu pretzuri mici de la 3 dolari http://www.wholesale-dress.net/under-%243-t24246

| Bria_3344 a răspuns:

Eu am cumparat de pe www.stylicious.ro. Sunt haine de firma originale, gen Calvin Klein, Diesel, la preturi bune pentru aceste branduri.

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| iHack a răspuns:

Obor

| affingostore a răspuns:

Iti recomandam site-ul nostru cu haine si accesorii de firma cunoscute: Bershka, Jennyfer, Pimkie, Stradivarius. etc www.affingostore.com. Preturile sunt fara concurenta.