| paula_ionescu a întrebat:

Fetelor, stiti vreun magazin de haine chic, la preturi mai mici?

Răspuns Câştigător
| florentina_serban a răspuns:

Eu ma duc prin IDM sau SIR si mereu gasesc cate ceva frumos pe acolo, toate colegele se minuneaza cand le zic de unde mi-am luat.

5 răspunsuri:
| MihaiA a răspuns:

Paula, poti sa incerci si SIR si IDM, dar au inceput sa aiba preturi... cel putin IDM are preturi relativ mari, fata de unde le cumpara ( din Europa, Dragonu` Rosu` etc laughing )
Poti sa incerci la intersectia bulevardului Basarabia cu Nicolae Grigorescu, e un magazin cu haine si incaltaminte. Stiu de la sora mea, ca eu ma imbrac din MALL rolling on the floor)))))

| NoName_9903 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, poti incerca la Miniprix. Cu putina rabdare si atentie poti gasi lucruri foarte dragute. Un alt magazin unde gasesti haine frumoase este Tranio, in Pavilionul H, sunt de regula haine fabricate in Romania pentru firme cunoscute afara (Dorothy Perkins, C&A, H&M etc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amica mia

| victoria_stefanescu a răspuns:

Sunt multe buticuri simpatice pe Lipscani, incearca acolo.

| valentina_holdea a răspuns:

Incearca la Mini Prix, mi-am luat multe lucruri frumoase de acolo.