| anonim_4396 a întrebat:

Vrei sa te pensezi, dar cum? Sa mergi la salon, sau sa incerci acasa? Stie cineva unul din Bacau? Funda si vot la restul

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Da te duci la salon, macar primele dati, apoi cand ti se da mana nu mai ai nevoie de stilista...

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
M-am făcut singură până acum și de acum încolo!
Pa, pa.

| lightblueC a răspuns:

Prima oara, trebuie sa te duci la o cosmneticiana, pentru ati defini o forma, pe care o vei pastra tu, pe viitor, acordand retusuri cand este nevoie. Floare de colt este un salon si coafor grozav, verisoara mea s-a aranjat acolo cand a fost mireasa.Ti-l recomand cu drag!