| Bubbico a întrebat:

Yves Rocher vs Avon vs Oriflame?

Răspuns Câştigător
| AnonimusGirl a răspuns:

Parerea mea: Yves Rocher... se vede si dupa preturi. Dar acum fiecare firma are produse f bune si f proaste

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cele mai bune:Yves Rocher

| Emmeii a răspuns:

Avon.

| DayByDay a răspuns:

Yves Rocher, mai scumpe dar foarte bune.

| positivity a răspuns:

Momentan folosesc doar produse de la Oriflame, şi mă mulțumesc cu asta.
Nu am comandat niciodată de la Yves Rocher şi Avon, deci nu ştiu care este calitatea produselor.
Răspunsul meu este: oriflame.

| ピンク a răspuns:

Etude House big grin

| Xtadelo a răspuns:

Desi nu mi prea imi plac... aleg Avon.

| LoriLoL a răspuns:

Yves rocher este incomparabil, cu siguranta! No 1 in Franta.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

De la Oriflame nu toate produsele sunt bune, la fel si de la Yves Rocher. Avonul este cel mai de calitate, parerea mea.

| Horia1313 a răspuns:

Oriflame sunt ieftine si de calitate

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Avon. sunt bune big grin big grin

| jokiss a răspuns:

Yves rocher