| HarryPotterForever_1043 a întrebat:

Care sunt cele mai de calitate produse : cele de la Avon, de la Oriflame sau de la Yves Rocher? Multumesc!

13 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu folosesc Oriflame sunt si reprezentant si inscriu reprezentanti pentru cine vrea

| GabrielaSandica a răspuns:

Buna vreau sa te anunt ca Avon este recunoscuta de Casa Regala a Romaniei pentru produsele noastre. Suntem prima companie pe piata de produse cosmetice. Am primit de curand sigla de SUPRBRAND.

https://www.facebook.com/event.php?eid=261051237247638&ref=nf

Te astept la eveniment daca esti din Bucuresti sa cunoasti mai bine brandul Avon.

Gandeste-te daca iti cumperi produse de 50-60 de lei ca Avon la o comanda de 120 de lei, iti aduce o reducere de la 15%-40%,produse gratuite de pana la 350 de lei si mult mai multe beneficii.
Pentru detalii ma poti contacta.
Gabriela Sandica
Senior coordonator si Ambasador Avon

| GabrielaSandica a răspuns:

AAa ca si totul sa aiba sens la ce zic, te rog sa te uiti peste brosura noastra sa vezi sigla de superbrand si sigla Casei Regale a Romaniei.

Succes!

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Mama mea lucreaza la Oriflame,iar matusa la Avon!
Mi se pare mult mai bun Oriflame-ul, are produse de calitate si sunt mult mai ieftine, sunt mereu reduceri si daca esti reprezentant primesti 3 produse gratis pe luna, Daca faci vanzare de 4 milioane primesti 1 produs cadou la alegere, pe cand Avon nu ofera asa ceva! Mama mea pe langa servici mai lucreaza si acolo si este de 12 ani!
Despre Avon. Sunt produse bune nu chiar Minunate, dar totusi bune! La Avon le face mai frumoase cutiile, dar calitatea nu este la fel ca la Oriflame! Eu stiu asta si nu te-as mintii fiindca Mama mea si matusa sunt la aceste Firme!
Cat despre Yves Rocher... Unele sunt bune Altele deloc! Am incercat acum 1 an happy!
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

| NaughtyGirl a răspuns:

Oriflame nu numai ca are produse ieftine, dar sunt si de calitate. Avon are doar 70% marfa de calitate, iar Yves Rocher nu stiu nimic de produsele lor, pentru ca n-am cumparat niciunul pana in prezent. Si Rimmel London are produse foarte bune, ba chiar excelente. Succes!

| little4angel a răspuns:

Eu am folosit Yves Rocher si sunt f bune. Dar si celelalte sunt ok.

| corina_1184 a răspuns:

Yves rocher-Oriflame- avone nu prea-multe si ieftine... sunt de acord cu cele care folosesc prodse Oriflamewinking

| SparklingAngel a răspuns:

Yves Rocher e ca un fel de Avon al francezilor.Toate 3 sunt cam la fel

| erika13 a răspuns:

Avon-parfumurile si cremele
oriflame-cremele de corp

| smileKiller a răspuns:

ORIFLAME 100% avon e ****

| nupebunezau a răspuns:

Pai depinde de ce produs iei:Cate o data sunt bune si de la Avon, Oriflame si Yves Rocher

| xoanaxVamp a răspuns:

Hi! Eu sunt reprezentant Oriflame si sunt foarte bune produsele. Prietena mea este resprezentant Avon si acolo sunt produse bune. Dar de Yves Roche nu stiu multe.adica nu stiu nimic despre acest brand. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu. P.S Si mie imi place Harry Potter...

| Elisutzzzu a răspuns:

Avon