| anonim_4396 a întrebat:

Zeama de lamaie usuca pielea?

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna. Zeama de lamaie aplicata simplu pe piele usuca si irita. O poti dilua cu apa sau combina cu substante diverse, pentru anul te pomeni cuperoza. pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

Abh
| Abh a răspuns:

Ce intrebari! Te-ai dau cu zeama de lamaie pe fata? Ti se pare ca o ingrasa?

Abh
| Abh a răspuns:

Prieteni, lamaia e cicatrizanta, usca pielea. Din cate stiu eu voi nu stiti nimic.

| miauu a răspuns:

Nu

| razadeluna a răspuns:

Prea multa, da!

| fefe_9932 a răspuns:

De fapt exista o iritatzie usoara dupa ce se usuca pe pielea ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA. Am citit undeva ca e buna la cosuri si usuca si pielea.

| princessmary a răspuns:

Nuu. din cate stiu eu