| Daydream a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste creme bune impotriva acneei,dar nu Aknesol si nici Zynerit. Mersi, dau funda.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Brevoxyl

| xandra13xoxo a răspuns:

IsotrexIN, tratamentul poate dura intre 4-6 saptamani. Iti va usca cosuriile dar si fata, aceasta crema o folosesti DOAR seara inainte sa te pui la somn. Daca te roşesti sau te mananca fața sa nu te speri, e normal. Dar citeste instructiuniile foarte atenta, iar dimineata te poti da cu o crema hidratanta pentru piele uscata, eu ti-o recomand pe cea de la roche-posay efaclar H