| oreooooo a întrebat:

Ce ziceti de crema zynerit? daca nu ziceti-mi si mie alte creme sau "leacuri" impotriva cosurilor sau a punctelor negre pleasee!

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Salut,deci nu e crema happy e spirt, e acid. E foarte buna[pentru cosuri] eu nu pot fara el love struck pentru punctele negre n`am gasit nici eu solutia straight face

4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Si eu folosesc zineryt, este buna, sper ca stii cum se aplica( te speli cu apa calda dupa dai cu solutie, stai cu ea pe fata tcv min dupa te speli cu apa rece). Alt produs contra cosurilor este Skinoren( se utilizeaza la fel). Pt a avea tenul mai fin poti folosi zat( chestia aia ce ramane dupa ce ai baut cafeaua- banuiesc ca parintii beau cafea) stai cu ea crv min si te speli(chestia cu zatu este in plus). Nu poti scapa de acnee, dar exite remedii contra lor( zineryt, skinoren...) sa nu consumi acidulate, chipsuri...( in exces, eu mananc de obicei dulciuri pe la zilele prietenilor si a mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isotrexin.

| oreooooo explică:

Mersi mult. sa stiti ca am incercat zineryt dar mia uscat tenul dupa a 2a aplicare si nu l-am mai folosit. probabil nu merge la tenul meu dar am folosit apa oxigenata si drojdie si merge tare bine. mersi oricum

| Swallow a răspuns (pentru oreooooo):

Pai da,e unicul lui efect rau, ca usuca pelea straight face asta stiu si eu, dar e unicul care ma ajuta pe mine in orice caz straight face