| 12Gabriela3456 a întrebat:

Ziceti-mi va rog vreun site in care se arata coafuri pentru nunti pas cu pas.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=sVTAVx2XsTM
si altele gasesti la clipuri recomandate.

| 12Gabriela3456 explică (pentru EraserHead):

Ok e frumos dar eu ma gandeam ca sa pot face eu acasa ceva deoarece imi place activitatea data si am timp la dispozitie pentru a exersa.
Apropo ma gandeam sa imi reusesca gen coc lejer si in fata breton fals bine aranjat.
Ti-as trimite o poza doar ca nu stiu cum.

| 12Gabriela3456 explică (pentru EraserHead):

Ok e frumos dar eu ma gandeam ca sa pot face eu acasa ceva deoarece imi place activitatea data si am timp la dispozitie pentru a exersa.
Apropo ma gandeam sa imi reusesca gen coc lejer si in fata breton fals bine aranjat.
Ti-as trimite o poza doar ca nu stiu cum.
daca gasesti ceva de genu... si-mi place dau funda promit.

| 12Gabriela3456 explică (pentru EraserHead):

Din fata da dar din spate nu e drept e lejer dar e foarte simplu poate ceva mai haotic dar e bine din fata mersi