| Emeraude a întrebat:

Zilele trecute m-am dat cu autobronzant pe maini, dar am ramas cu pete. Am urmat intocmai procedura ca la carte, am exfoliat, apoi am aplicat o crema hidratanta si in final autobronzantul, am incercat sa aplic cat de uniform am putut, dar degeaba. Ce pot face in situatia asta? Eu am incercat sa mai dau cu autobronzant pe pete, in speranta ca se vor bronza si acestea, dar nimic.
Astept raspunsuri, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| shalimar a răspuns:

Din cate imi amintesc, poti sa aplici putina lamie pe pete pentru a disparea. Data viitoare nu mai folosi autobronzant, ca mai intotdeauna ies pete, mai ales cand esti incepator.Cauta in magazine servetele umede autobronzante.Sunt vandute una cate una.pentru fata iti ajunge un servetel, iar pentru un picior ti-ar trebui vreo doua. Dar te asigur ca nu vei ramane cu pete, iar bronzul e cat se poate de natural.Nu stiu cam cat ar fi pretul in Romania, dar nu cred ca poate fi mai mult de 5 lei unul.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal cred, ca de vina este crema hidratanta, cu care te-ai dat inainte (eu nu ma dau cu absolut nimic inainte de folosirea autobronzantului) sau crema autobronzanta, folosita de tine, este de o calitatea indoelnica, incearca una mai buna.winking Bafta!winking day dreaming

| BruneTTe a răspuns:

Pai ce sa mai faci. nu te mai da cu el happy se va duce. mai bine stai la soare [ doar e vara love struck ] sau daca nu iti place sa stai la soare. poti sa incerci bronzarea organica happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai autobronzul nu e asa bun si nu mai incerca asa ceva incearca si tu creme pentru bronz.