| Adiutsa a întrebat:

Buna,zilele trecute am facut prostia sa ma dau cu autobronzant:-s si am facut cea mai maree idiotenie, acum am pete pe mine[parca as avea jeg:-s]...Cu ce as putea indeparta autobronzantul?

Va roggpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica ar merge cu lamaie dar si cu un exfoliant dur.

| Adiutsa explică (pentru anonim_4396):

Am incercat cu lamaie, am dat doar odata si merge, inca odata si dispare..yeyyybatting eyelashes

9 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna.
trebuie sa stai mult in apa calda si sa te freci cu buretele.foloseste o crema abraziva. o sa se ia greu.
dar trebuie incercat.

| Adiutsa explică (pentru papusica987):

Of..multumesc mult:-

| Adiutsa explică (pentru papusica987):

Off..multumesc mult:-

| sebysebyca a răspuns:

Poate este chiar jeg! lasa-l asa!

| Adiutsa explică (pentru sebysebyca):

Nu cred ca ti-ai facut cont pe acest site doar sa "faci misto de anumite persoane"pastreaza-ti "laudele"pentru tinewinking

| sebysebyca a răspuns (pentru Adiutsa):

Dar nu fac misto papusa mica!

| Adiutsa explică (pentru sebysebyca):

laughing.Ma rog, multumesc pentru raspuns oricum!oh go on

| sebysebyca a răspuns (pentru Adiutsa):

Ma bucur ca ai simtul umorului! pa!