| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

A auzit cineva de Taxify sau Uber? a castigat cineva (putini) Bani cu asa ceva? ma gandeam pentru ca am vazut Ads la Taxify. chiar merita cumva?

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Uber este interzisa in destul de multe colturi ale lumii, pe motiv ca ar crea o concurenta "neloiala". In Romania e interzisa aplicatia.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

De Taxify nu stiu nimic. Dar din moment ce seamana cu Uber, ar putea si ea sa fie interzisa.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu se stie. dar mersi.