| rockvandam a întrebat:

Se merita sa faci uber in Romania?
Daca da care sunt tarifele si cum este platit sofer de uber?

3 răspunsuri:
| ionut332 a răspuns:

O metoda usoara de facut bani online
http://zumoney.pw/5570930121113/

| LPCTSTR a răspuns (pentru ionut332):

Ești cretin la cel mai literal mod posibil și imposibil.
Tu chiar nu vezi că ești prost?

| Arseia a răspuns:

Eu consider ca nu
adica no sa plimb boschetari cu masinuta mea
ca ati impune oarecum sa ai si o masina... trebuie sa fi fraier sa faci uber cu un q7 cu un wrx sau mai stiu eu nu e vb de consum cat de nu ai ce cauta in masini din astea
pentru ca sunt si pe uber care cauta sa se plimbe doar cu masini de ultama generatie
plus de asta poate aprobam si noi insfarsit interzicerea uberului ca in Ungaria si alte tari